حجت‌الاسلام صیادی نوشت: این جریان حاکم برای پیشبرد اهدافشان دست به هر ترفندی می‌زنند نمونه آن را می‌توان در جریان برجامی که برای فریب مردم و جلب آرای آن‌ها بود، دید.

به گزارش سفیرافلاک، قرآن می‌فرماید این خائنین که با استکبار سر یک میز می‌نشینند و اسرار کشور را برای تحمیل فشار بر امام مسلمین و تسلیم مردم بر زبان می‌آورند، این حرکت خائنانه ریشه در ضعف اعتقادات آن‌ها دارد که خودشان را پنهان می‌کنند که مردم توطئه این‌ها را نبینند اما «وَ لا یَسْتَخْفُونَ مِنَ اللّهِ» این‌ها شاید از مردم مخفی بودند از خدا که مخفی نیستند، چرا؟ برای اینکه «وَ هُوَ مَعَهُمْ إِذْ یُبَیِّتُونَ ما لا یَرْضی مِنَ الْقَوْلِ» این‌ها که شب بیتوته می‌کنند، با دشمنان و تصمیم‎های باطل می‌گیرند مگر نه آن است که از مردم مخفی شدند ولی از خدا که مخفی نشدند، زیرا خدا با این‌هاست و از توطئه این‌ها، آگاه‌اند.

«یَسْتَخْفُونَ مِنَ النّاسِ وَ لا یَسْتَخْفُونَ مِنَ اللّهِ وَ هُوَ مَعَهُمْ إِذْ یُبَیِّتُونَ ما لا یَرْضی مِنَ الْقَوْلِ» در آن تبییت، در آن بیتوته کردن، در آن شبیخون زدن‎های که اسرار کشور را و نقاط قوت کشور و گرا دادن به دشمن که سردار بزرگ ما را ترور کنید این جریان حاکم برای پیشبرد اهدافشان دست به هر ترفندی می‌زنند نمونه آن را می‌توان در جریان برجامی که برای فریب مردم و جلب آرای آن‌ها بود، مرور کنیم.

در ابتدا ترفند برجام و لغو تحریم‌ها را در پیش گرفتند و بعد از کسب آرا گفتند به‌زودی لغو خواهد شد، چندی بعد نوشتند که برجام برای اثبات عدم صداقت آمریکا بود نه لغو تحریم‌ها و اصلاً برجام برای جلوگیری از جنگ بود نه لغو تحریم‌ها!

بعد از خروج ترامپ از برجام نوشتند که این رفتار آمریکا موجب شد برجام شکست بخورد و الا تحریم‌ها لغو شده بود؛ و اما این روزها صوت و حرف‌های جدید به گوش می‌رسد که میدان موجب شکست برجام شد.

آری تاریخ تکرار می‌شود در لشگر امام علی هم مالک اشتر بود وهم اشعث ابن قیس منافق لذا انقلاب این حرکت نورانی که انشا الله متصل به ظهور امام عصر (عج) می‌شود، اگر گاها حرکت آن کند بوده به خاطر نفوذ اشعث ابن قیس های زمان بوده بنابراین امام خمینی (ره) فرمود: «آن‌هایی که در خانه‌های مجلل، راحت و بی‌درد آرمیده‌اند و فارغ از همه رنج‌ها و مصیبت‌های جان‌فرسای ستون محکم انقلاب و پابرهنه‌های محروم، تنها ناظر حوادث بوده‌اند و حتی از دورهم دستی بر آتش نگرفته‌اند، نباید به مسئولیت‌های کلیدی تکیه کنند که اگر به آنجا راه پیدا کنند، چه‌بسا انقلاب را یک‌شبه بفروشند».

نویسنده: حجت‌الاسلام جواد صیادی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه خرم‌آباد

انتهای پیام/