سپهوند گفت: طرح بزرگ استعدادیابی تیم ۱۰۰ تخصصی ترین طرح در شرایط فعلی کشور در شرایط کرونا و جذب جامع آماری خانواده‌های دو و میدانی می باشد.

سیاوش سپهوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح بزرگ استعدادیابی تیم ۱۰۰ تخصصی ترین طرح در شرایط فعلی کشور در شرایط کرونایی و جذب جامع آماری خانواده‌های دو و میدانی می باشد که این طرح یکی از برنامه‌های  کمیته استعدادیابی رده‌های پایه فدراسیون دو و میدانی است و با همکاری کلیه مربیان پایه در حال جذب علاقه‌مندان به دو و میدانی از بین نونهالان و نوجوانان در  سراسر کشور می باشد.

وی افزود: درحال حاضر  بیش از سه هزار نفر در این راستا جذب شده که امیدواریم تا پایان سال تحصیلی بتوانیم از جامعه هدف و از طریق فضای مجازی به اهداف بلند مدت خود دست یابیم.

مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های پایه فدراسیون دو و میدانی تصریح کرد: کلیه افراد توسط تیم مجرب و کارشناسان فدراسیون و روسای هیئت های ورزشی سراسر کشور غربالگری و به ۱۰۰ نفر برتر خواهیم رسید چرا که در سال ۱۴۰۰هدف ما که بحث استعدادیابی است در دستور کار قرار گرفته و برای مسابقات شش منطقه کشور ، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رده نوجوانان و جوانان و آماده کردن این تیم با حضور و مسابقات پیش رو برنامه های خوبی  رو داریم.

سپهوند عنوان کرد: همچنین سه مرحله لیگ نوجوانان و جوانان یکی از بهترین برنامه های کاری سال جاری است که می تواند با شرایط حضور تیم‌ها و اسپانسر های تخصصی از تیم پایه در سال‌های آتی تیم بزرگی و خوبی از دل لیگ پایه در بیاید.

وی بیان کرد: از اهداف تخصصی دیگر کمیته پایه فدراسیون دو و میدانی، فعال نمودن مدارس دو و میدانی سراسر کشور می باشد که این طرح به صورت جشنواره آن هم در سال جاری به حمایت فدراسیون برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/