صفحه مجازی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب به دنبال سخنرانی دیروز ایشان، پستی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش سفیرافلاک، صفحه مجازی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای پس از پخش بیانات ایشان از شبکه‌های مختلف صدا و سیما، تصاویری از رهبر معظم انقلاب به همراه بخشی از بیاناتشان که اشاره به صوت اخیرا منتشرشده از وزیر امور خارجه، جواد ظریف دارد را منتشر کرده که در ادامه مشاهده می‎کنید.

“البته از بعضی از مسئولین کشور هم این روزها حرفهایی شنیده شد که برای انسان مایه‌ی تعجب و مایه‌ی تأسف است. شنیدیم که رسانه‌های دشمن و مخالف جمهوری اسلامی هم این حرفها را پخش کردند. این حرفها را انسان واقعاً متأسف میشود وقتی که میشنود. بعضی از این حرفها تکرار حرفهای خصمانه دشمنان ماست، تکرار حرفهای آمریکا است.

حالا مثلاً فرض کنید آمریکاییها سالها است از نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه به شدت ناراحت و ناراضی‌اند، از نیروی قدس ناراحت بودند به خاطر این، از شهید سلیمانی ناراحت بودند به خاطر این، شهید سلیمانی را به شهادت رساندند به خاطر این، هر چیزی که عامل نفوذ معنوی جمهوری اسلامی در منطقه باشد برای آنها بد است. ما نباید حرفی بزنیم که این معنا را داعی کند که ما داریم حرف آنها را تکرار میکنیم، چه درباره نیروی قدس، درباره شخص شهید سلیمانی.

برنامه‌های سیاست کشور تشکیل شده از انواع برنامه‌های اقتصادی، برنامه‌های نظامی، برنامه‌های اجتماعی، برنامه‌های علمی و فرهنگی، برنامه های اجتماعی از جمله مناسبات دیپلماسی و مناسبات خارجی، اینها همش با همدیگر مجموع اینها سیاست یک کشور را تشکیل میدهد، همه با هم باید تلاش کنند، همه با هم باید پیش بروند، اینی که این بخش، آن بخش دیگر را نفی بکند، آن این را نفی بکند این اصلاً معنی ندارد، این خطای بزرگی است که از مسئول جمهوری اسلامی، مسئولین جمهوری اسلامی نباید این خطا سر بزند.

انصافاً نیروی قدس بزرگترین عامل مؤثر در جلوگیری از دیپلماسی انفعالی در منطقه غرب آسیا است، نیروی قدس در منطقه‌ی غرب آسیا یک سیاست مستقل جمهوری اسلامی را و سیاست عزت‌مدار جمهوری اسلامی را تحقق بخشیده و غربی‌ها اصرار دارند که سیاست خارجی کشور متمایل به آنها و زیر پرچم آنها باشد آن هم به شکل تبعیت. چون سال‌ها اینجور بوده است”

سخنرانی 12 اردیبهشت مقام معظم رهبری

“امروز؛ تصویر ویژه بعد از سخنرانی تلویزیونی خطاب به ملت ایران
نوزدهمین روز از ماه رمضان ۱۴۴۲”

سخنرانی 12 اردیبهشت مقام معظم رهبری

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان