حجت‌الاسلام سپهوند با اشاره به اینکه جهانی بودن روز قدس، گفت: نشانه‌های فروپاشی رژیم صهیونیستی در حال نمایان شدن است.

حجت‌الاسلام علی سپهوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: روز قدس، نماد جهانی مبارزه با ظلم و استکبار است، مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب، فلسطین مهم‌ترین مسئله جهان به شمار می‌رود و در قانون اساسی نیز بر حمایت از مظلومین و مستضعفین در مقابل مستکبرین در هر نقطه از جهان، تأکید شده است.

وی روز قدس را یک روز ملی و دینی برای همه مسلمانان جهان دانست و افزود: روز قدس نماد استکبارستیزی، آزادگی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است، در این روز مسلمانان جهان علیه ظلم و بیداد، پرچم اسلام‌خواهی را در جهان برافراشته و مقاومت اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشند.

امام‌جمعه ازنا با تأکید بر اینکه آرمان فلسطین قابل فراموشی نبوده و همیشگی است، عنوان کرد: معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) با تعیین روز قدس نوری را درباره فلسطین ایجاد کرد که هیچ‌گاه خاموش نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه حمایت انقلاب اسلامی از فلسطین مطابق آموزه‌های اسلام است، تصریح کرد: طبق آموزه‌های دینی اگر مسلمانی ندای یاری‌خواهی مسلمانی را بشنود و به کمک او نشتابد مسلمان نیست و تنها نامی از مسلمانی را یدک می‌کشد.

سپهوند گفت: بر همه ما مسلمانان واجب است امسال نیز شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا همچنین حمایت از مردم مظلوم فلسطین را با توجه به شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی فریاد بزنیم تا دشمنان بدانند هیچ عاملی موجب نمی‌شود تا مسلمین جهان دست از حمایت فلسطین، بردارند.

امام‌جمعه ازنا بیان کرد: امید به آزادی قدس در آینده نزدیک هرروز بیشتر شده و نشانه‌های فروپاشی این رژیم زودتر از زمان پیش‌بینی‌شده در حال نمایان شدن است و به حول و قوه الهی و بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده نابودشده و وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/