حجت‌الاسلام صیادی نوشت: قیام‌های فلسطین در حقیقت یکی از مصادیق انتفاضه است چون مردم فلسطین به این نتیجه رسیده‌اند که زندگی در قیدوبند رژیم صهیونیستی از مرگ بدتر و مرگ در مبارزه با رژیم صهیونیستی، پیروزی و حیات است.

به گزارش سفیرافلاک، در منازلی که گاهی باران زیاد می‌آید، آب وارد خانه‌ها می‌شود مخصوصاً خانه‌هایی که در گودی هستند و به‌ناچار آب را با سطل در کوچه می‌ریزند، حال اگر سطح آب بالا بیاید، این آب را با سطل که سهل است، بشکه هم بیرون بریزند تمام‌شدنی نیست چون دوباره مثل چاه جایش آب بالا می‌آید. عرب به این‌گونه جوشیدن آب، انتفاضه می‌گوید؛ یعنی خودجوش.

 قیام‌های فلسطین در حقیقت یکی از مصادیق انتفاضه است چون مردم فلسطین به این نتیجه رسیده‌اند که زندگی در قیدوبند رژیم صهیونیستی از مرگ بدتر و مرگ در مبارزه با رژیم صهیونیستی، پیروزی و حیات است.

این است که هرچه رژیم صهیونیستی حبس و تبعید و اعدام کند، مردم فلسطین جوشش بیشتری در مبارزه دارند چون هستند و هستند.

 باران نیامده که به سرداب رژیم صهیونیستی بریزد تا آن را با سطل بِکشنَد تا تمام شود؛ آب از زیرِزمین بالاآمده، مثل چاه که هرچه برداری باز جایش پر می‌شود. انشا الله روزی برسد که رژیم کودک کش اسرائیل در گرداب انتفاضه غرق شود و ما نیز با انتفاضه رأی به اصلح کشور را از جریان غرب‌گرا برای همیشه تاریخ پس بگیریم، ان شاءالله.

انتهای پیام/

  • نویسنده : حجت‌الاسلام دکتر جواد صیادی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه خرم‌آباد