آشتاب از آغاز فرآیند نام نویسی شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در راستای شناسایی و انتخاب الگوهای برتر بخش تعاون استان خبر داد.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان علی آشتاب با اشاره به نقش و جایگاه تعاونی ها در ترویج فرهنگ کار گروهی و خرد جمعی اظهار داشت: شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در سال ۱۴۰۰ با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اجتماعی و اقتصادی ومعرفی شرکت های تعاونی پیشتاز، پیشگام و موفق، برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام در این جشنواره افزود: از مدیران تعاونی های فعال و در حال بهره برداری دعوت می‌شود برای حضور در فرایندهای گام به گام شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر از تاریخ ۱۸ اردیبهشت نسبت به بهنگام سازی اطلاعات تعاونی تحت مدیریت خود در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور؛ به آدرسhttps://taavoni.mcls.gov.ir  اقدام نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تعاونی هایی که نسبت به بهنگام سازی در موعد مقرر اقدام کرده و واجد شرایط لازم برای شرکت در جشنواره باشند، از تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ تا ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ از امکان تکمیل پرسشنامه اختصاصی شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر و بارگزاری مدارک و مستندات در سامانه جامع تعاون برخوردار خواهند بود.

آشتاب با بیان اینکه پس از انجام مراحل ثبت و تکمیل پرسشنامه اختصاصی، فرایند صحت سنجی مدارک و مستندات و فعالیت تعاونی های کسب کننده بالاترین امتیاز در گرایش های گوناگون توسط کارگروه علمی جشنواره در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان انجام خواهد شد، افزود: ثبت و بهنگام سازی اطلاعات اعضای تعاونی، اطلاعات شاغلین در تعاونی، صورت های مالی و گزارش های حسابرسی تعاونی از سال ۹۶ تا ۹۹ و به روز آوری اطلاعات اعضای هیات مدیره و بازرسین تعاونی در این جشنواره از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است.

وی به برگزاری شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تجلیل وتقدیر از تعاونگران برتر استان پس از طی مراحل بررسی های تخصصی در بخش تعاون استان و کشور در ایام هفته تعاون در شهریور ماه هر سال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/