حجت‌الاسلام طهماسبی با اشاره به‌ضرورت تقویت گروهای جهادی، گفت: عبور از فقر و فلاکت کوهدشت مدیریتی جهادی می‌طلبد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در دیدار با جهادگران بسیجی کوهدشت ضمن گرامیداشت سالروز تأسیس بسیج سازندگی، اظهار داشت: این سازمان مقدس در زمینهٔ محرومیت‌زدایی و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش‌های زیادی را انجام داده است.

وی با اشاره به‌ضرورت تقویت گروهای جهادی، افزود: امروز روز جهاد است، کارهای ارزشمندی توسط بسیج سازندگی سپاه کوهدشت علی‌رغم کمبود اعتبارات، درزمینهٔ ساخت منازل محرومین، اعطای وام و… در سطح شهرستان صورت گرفته که قابل‌تقدیر است.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: مدیریت‌ها بایستی جهادی شود و در کارها اولویت‌بندی صورت گیرد، خوب است در مناطق محروم بحث راه‌اندازی صندوق‌های اعطای وام اشتغال‌زایی به‌صورت جدی دنبال شود.

وی تصریح کرد: رمز پیشرفت و توسعه کوهدشت، پایان دادن به بازی‌های سیاسی و حرکت در مسیر خدمت خالصانه به مردم است، بایستی سرمایه‌گذاری درزمینهٔ رفع بیکاری و توسعه تولید صورت گیرد.

 طهماسبی با اشاره به اینکه مسئولان کار جهادی را از سپاه و بسیج یاد بگیرند، گفت: اگر به ۵ کیلومتر باقی‌مانده پروژه چهار خطه کوهدشت به خرم‌آباد اعتباری تزریق نشود و پل‌های مربوط به آن ساخته نشود، چه‌بسا تکمیل این چند کیلومتر، سال‌ها به طول بینجامد.

امام‌جمعه کوهدشت ضمن انتقاد از اظهارات اخیر وزیر امور خارجه در یک فایل صوتی، بیان کرد: اگر شهید حاج قاسم سلیمانی نبود و در میدان مقاومت حضور نداشت، امکان مذاکرات دیپلماسی نیز میسر نبود.

 وی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: عبور از فقر و فلاکت کوهدشت مدیریتی جهادی می‌طلبد، در جریان سیل، آتش‌سوزی و کرونا مشاهده کردیم که جهادگرانی خالصانه برای خدمتگزاری به مردم وارد صحنه شدند.

 طهماسبی از عدم تجهیزات کافی برای اطفاء حریق در ایام گرم سال، انتقاد کرد و افزود: کوهدشت مهد تمدن و فرهنگ بوده و رشادت رزمندگان و شهدای این دیار در عملیات‌های مختلف دوران دفاع مقدس مثال‌زدنی است، بایستی تاریخ آن مطالعه شود، شایسته است مسئولان ذی‌ربط نگاه ویژه‌ای برای رفع مشکلات کوهدشت داشته باشند.

انتهای پیام/