پروژه دهکده صنعتی خرم آباد با سرمایه گذاری 500 میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

به گزارش سفیر افلاک سید موسی خادمی در مراسم کلنگ زنی دهکده صنعتی امیر آرین سازه در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد اظهار داشت: مجموعه ای که امروز کلنگ آن به زمین زده شد در زمینه تولید تجهیزات مصالح و لوازم مورد نیاز ساختمان مانند آسانسورها و لوازم مورد کاربرد در پله برقی ها فعالیت خواهد کرد که در راستای لزوم حمایت و فراهم سازی شرایط برای حضور سرمایه گذاران در استان، با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان حدود ۱۲ هکتار زمین جهت اجرای پروژه در اختیار سرمایه گذار آن قرار گرفت.

وی افزود: طبق توافقات صورت گرفته سرمایه گذار پروژه اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان را در این کار هزینه خواهد کرد که با راه اندازی و بهره برداری از پروژه امیر آرین سازه زمینه ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ نفر از جوانان هم استانی فراهم خواهد شد.

خادمی با تاکید بر همکاری و حمایت همه جانبه از ایجاد طرح مذکور، تصریح کرد: سرمایه گذار پروژه دارای سابقه کار مثبت در استان های دیگر و دارای اهلیت لازم برای ایجاد پروژه مد نظر در استان است که عملکرد وی از موفق بودن در زمینه کارآفرینی حکایت دارد.

خادمی خاطرنشان کرد: امیدواریم با شرایط به وجود آمده شاهد تکرار موفقیت‌های سرمایه گذار پروژه در استان نیز باشیم و با در نظر داشتن این مورد که وی بومی منطقه لرستان است، مورد حمایت مجموعه مسئولین و مردم لرستان نیز خواهد بود.

انتهای پیام/