رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به هتک حرمت مسجد الاقصی توسط صهیونیست‌ها و اقدام تروریستی در افغانستان و شهادت دختران و کودکان بسیار، گفت: امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایات ایستاده‌اند و در نهایت به پیروزی خواهند رسید.

به گزارش سفیرافلاک، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت) قوه مقننه و در نطق پیش از دستور خود، با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در هتک حرمت مسجد الاقصی و به خاک و خون کشیدن مردم فلسطین به‌ویژه کودکان آن سرزمین، گفت: رژیم صهیونیستی هیچ مراعات حقوق بشر را نکرده است و جنایات آنها را هر روز می‌بینیم لذا سؤال اینجاست که حقوق بشر جهانی کجاست و چرا در مقابل این‌گونه اقدامات سکوت می‌کنند.

وی  افزود: آنها مطمئن باشند امت اسلامی در مقابل این نسل‌کُشی‌ها ایستاده است و می‌بینیم که از سرزمین غزه چگونه در برابر رژیم صهیونیستی مقابله می‌کنند. سران کشورهای مرتجعی که دنبال عادی‌سازی روابط با چنین رژیم آدم‌کُشی هستند، بدانند امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایات خواهند ایستاد و آنها به پیروزی خواهند رسید.

رئیس مجلس تصریح کرد: اقدام تروریستی در کابل افغانستان را که باعث شهادت تعداد زیادی از دختران و کودکان در مدرسه سیدالشهدا شد محکوم می‌کنم و عرض تسلیت و تعزیت به همه مسلمانان به‌ویژه مردم عزیز افغان و خانواده محترم این شهدای عزیز و گرانقدر داریم.

انتهای پیام/+