حجت‌الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه انتخابات صحنه رقابت همراه با رفاقت است، گفت: دشمنان درصدد هستند تا با فضاسازی و پراکندن بذر ناامیدی در دل‌ها، مانع از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شوند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه های عید فطر با اشاره به نقشه‌های دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: این دشمنان درصدد هستند تا با فضاسازی و پراکندن بذر ناامیدی در دل‌ها، مانع از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شوند.

وی افزود: تمامی احزاب، گروه‌ها، جوانان انقلابی و …بایستی تلاش کنیم که صحنه پرشور رقابت و رفاقت در انتخابات ما صورت بگیرد، دشمن به دنبال ایجاد رقابت‌های کینه‌توزانه و چنددستگی‌های مذموم است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: صحنه انتخابات صحنه رقابت همراه با رفاقت است نه چنددستگی و کینه‌توزی، چراکه تفرقه نابودکننده است باید با انتخاب بهترین رئیس‌جمهور و افراد اصلح برای شوراهای شهر و روستاها آینده‌ای خوب برای شهر و کشورمان رقم بزنیم.

وی با اشاره به حوادث تلخ پیش‌آمده در مدرسه دخترانه سیدالشهدا افغانستان، تصریح کرد: جنایتکاران و اشغالگران قدس مانع از برگزاری نماز در مسجدالاقصی شدند ولی جوانان فلسطین به مقابله برخاستند و شهرک‌نشینان غاصب را به عقب راندند امروز مسلمانان با هدایت‌های انقلاب اسلامی بیدار شدند و می‌دانند با مذاکره نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود چراکه نتیجه سال‌ها مذاکره، کوچک شدن نقشه فلسطین و افزوده شدن نقشه اقلیم رژیم اشغالگر قدس است، براین اساس متوجه شدند با این مذاکرات راه به‌جایی نخواهند برد.

وی خاطرنشان کرد: خدمات گروه‌های جهادی و جوانان انقلابی، نهادها و سازمان‌ها ازجمله توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی در محله‌ها و کوچه‌های این شهر، همه از برکات ماه رمضان است، ماهی که همراه با انفاق درراه خدا بود.

انتهای پیام/