حجت‌الاسلام طهماسبی با اشاره به اهمیت کارکرد دین در انسان و جامعه، گفت: مردم مطالبات جدی خود را منصفانه و بدون تخریب ارائه دهند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر کوهدشت، اظهار داشت: کسی که به دنبال رضایت الهی باشد، خداوند او را از راه‌های تاریک به سمت روشنایی سوق داده و به کمال می‌رساند چراکه خداوند متعال مربی همه عالمیان بوده، حمدها مال اوست و مالک روز قیامت است.

وی با اشاره به‌ضرورت ارائه برنامه‌های فرهنگی جذاب در مساجد، افزود: مسجد محل تربیت، خودسازی، هدایت، انس با قرآن و دعا بوده و رمضان ماه برکت و روزه سرچشمه تقوا است و اثرات تربیتی زیادی دارد.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت کارکرد دین در انسان و جامعه، عنوان کرد: هر جمعیت بایستی دین‌شناس شود، قرآن کتاب حادثه‌ها است و هر آیه‌ای بایستی در جای خودش قرائت شود.

وی تصریح کرد: مردم مطالبات جدی خود را منصفانه و بدون تخریب ارائه دهند و مسئولان نیز بایستی به‌موقع و به جد کار مردم را انجام دهند و هم‌چنین مردم و مسئولین قدر هم را بدانند.

طهماسبی گفت: در کوهدشت خدمات مطلوبی انجام شده است ولی درزمینهٔ آب، درمان و جاده مشکلات زیادی داریم، بایستی در راستای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال هم ورودی جدی داشته باشیم.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به‌ضرورت ساماندهی بحث اسلحه در کوهدشت، بیان کرد: بایستی در شهرستان کارهای فرهنگی رونق پیدا کند، مدار برای همه ما قانون است، یکی از اشتباهات در هر شهری این است که نماینده آن درزمینهٔ عزل و نسب‌ها دخالت کند، البته این را کلی عرض می‌کنم.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات پیشرو و ضرورت انتخاب اصلح، گفت: دعواهای سیاسی در خط راست و چپ غلط است، افرادی که مسئله‌دار هستند نباید انتخاب شوند، اگر شهرداری چابک نشود فقط می‌تواند حقوق کارکنان خود را تأمین کند و در اینجا وظیفه خدمات شهری مغفول می ماند، کاندیداهای شوراهای بایستی بیان کنند که چه برنامه مطلوبی برای رونق وضعیت شهر دارند.

طهماسبی با اشاره به مذاکرات وین، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها تأکید کردند که من به مذاکرات خوش‌بین نیستم، امروز مشاهده می‌کنیم که چه آمریکا و چه اروپایی‌ها به قول‌های خود عمل‌نکرده‌اند، خط قرمز ما همواره سخنان رهبری معظم است.

 انتهای پیام/