حجت‌الاسلام سرلک گفت: حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه سبب برون‌رفت از مشکلات و پیشرفت کشور می‌شود.

به گزارش سفیر افلاک، حجت‌الاسلام مهدی سرلک در خطبه‌های نماز عید فطر الیگودرز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: هدف از ماه مبارک رمضان رسیدن به تقوا و پرهیزگاری است و بایستی در زندگی و در تمام عمر خداترس و در همه مراحل زندگی یاد خدا را سرلوحه اعمال خود قرار دهیم.

وی افزود: نماز عید سعید فطر نماد وحدت یکپارچگی مسلمانان حول محور ولایت است، مهم‌ترین موضوعی که ملت ایران در پیش دارد انتخابات ۱۴۰۰ و نماد مردم‌سالاری دینی است و صحنه حضور مردم در تعیین سرنوشت کشور مؤثر بوده و مخصوصاً انتخاب ریاست جمهوری که از اهمیت و جایگاه زیادی برخوردار‌است.

امام‌جمعه الیگودرز عنوان کرد: در انتخابات در شرایطی که همه دشمنان به آن چشم دوخته‌اند، دو تا مسئله از اولویت بالایی برخوردار است، مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق رأی و دیگری انتخاب اصلح است.

وی تصریح کرد: انتخابات تزریق خون تازه در رگ‌های مدیریت کشور است، با حضور در انتخابات تعیین سرنوشت یعنی دغدغه مندی برای پیشرفت و برون‌رفت از مشکلات کشور است.

سرلک گفت: شهید سلیمانی همه زندگی خود را برای نظام و این مردم صرف کرد و بنا بر وصیت این شهید جمهوری اسلامی حرم است.

امام‌جمعه الیگودرز بیان کرد: سو ء مدیریت و مشکلات کشور را نباید به‌پای انقلاب نوشت و باید سرنوشت کشور به کسانی که لیاقت خدمت به مردم رادارند واگذار شود و اولویت و مسئله دوم همین انتخاب آگاهانه و از روی بصیرت است و این انتخابات باید با توجه به ملاک‌ها و معیارها و بدون تأثیر از تبلیغات صورت گیرد.

وی گفت: انتخابات حق مردم و تکلیف عقلی و شرعی است و حضور ما پیشرفت، امنیت و برون‌رفت از مشکلات را تضمین می‌کند.

انتهای پیام/