با توجه به آسیب دیدگی جزیی سعید معروف، جواد کریمی بار دیگر به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شد.

به گزارش سفیرافلاک، تیم فوتبال آ. اک آتن در هفته سی و پنجم لیگ یونان شب گذشته به مصاف تیم آستراس رفت که این بازی با نتیجه تساوی یک – یک تمام شد. کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی تیم آ. اک در این مسابقه برای تیمش گلزنی کرد.

انصاری فرد در پایان این مسابقه از عملکرد شخصی و تیمی آ. اک ابراز نارضایتی کرد.

مهاجم ایرانی گفت: بازی سختی بود که توانستیم یک گل بزنیم. می‌توانستیم بازهم گلزنی کنیم اما خوش شانس نبودیم. آستراس تیم خوبی است و توانست یک گل بزند. فکر می‌کنم نتیجه عادلانه بود.

انصاری فرد درباره عملکرد کلی آ. اک در این فصل گفت: کار من به عنوان مهاجم، گلزنی است. وقتی گل نزنم تلاش می‌کنم تا به تیم به بهترین نحو کمک کنم. حقیقت این است که سال دردناکی برای همه ما بود. به اهدافمان نرسیدیم. تلاش کردیم اما موفق نبودیم. از هواداران خود عذرخواهی می‌کنم. آنها منتظر چیزهای بیشتری بودند.

وی تاکید کرد: من هم امسال خوب عمل نکردم. با هم کار خواهیم کرد تا در فصل آینده پیشرفت کنیم. امسال بسیار سخت و پیچیده بود. احساس می‌کنم ۱۰ فصل را در یک فصل فشرده کرده بودند.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال آ. اک درباره دلیل ناکامی این تیم هم گفت: من شخصی نیستم که بتوانم اتفاقات رخ داده را آنالیز کنم. زمان‌های خوب و بدی داشتیم. نمی‌توانم بگویم چه چیزی اشتباه بود. مدیران خیلی خوبی داریم که اتفاقات را آنالیز خواهند کرد و برنامه ریزی را انجام می‌دهند. آ. اک یک تیم عالی است و باید فصل آینده بهتر کار کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر