حجت‌الاسلام طهماسبی گفت: رسانه‌ها می‌توانند با روشنگری و انتشار اخبار صحیح و امیدآفرین درزمینهٔ مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، نقش مهمی ایفا کنند.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم بر اینکه امانت‌ها بایستی به اهلش سپرده شود تأکید زیادی نموده است و علی‌رغم اینکه این بحث، معنای ظاهری دارد بر یک معنای عام نیز صدق می‌کند و می‌توان گفت در نظامی که بانام مردم و دین برقرارشده، خدمت گذاری در آن‌یک امانت الهی است.

وی افزود: مردم بایستی ضمن مشارکت حداکثری در انتخابات، فرد اصلحی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند که امین، متعهد، ولایتمدار، متخصص، خداترس و انقلابی باشد.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: به کم قانع نباشیم و افق‌های دور داشته باشیم و نور امید الهی را در دل‌ها روشن نگه‌داریم و در انتخابات حضوری گسترده داشته باشیم چراکه وظیفه انتخاب‌کننده و منتخب هردو بسیار سنگین است.

 وی تصریح کرد: مسئولین نباید احساس یأس و ضعف کنند، کشور ما سرشار از سرمایه‌های مادی و معنوی است، هرچند پول مهم است ولی قبل از آن مدیریت دقیق و صحیح و الهی مهم می‌باشد تا به سمت توسعه و پیشرفت حرکت کنیم.

طهماسبی بیان کرد: رسانه‌ها می‌توانند با روشنگری و انتشار اخبار صحیح و امیدآفرین درزمینهٔ مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، نقش مهمی ایفا کنند.

 انتهای پیام/