فرمانده سپاه لرستان گفت: دشمن می‌خواهد دوباره سلطه گری را پیاده کرده و حق مردم را بگیرد که دموکراسی و دین را از بین ببرد، لذا بایستی محکم و بااقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در قسمت سوم ویژه‌برنامه «ایران قوی» سرویس چندرسانه‌ای سفیرافلاک، اظهار داشت: در ایران از حیث سیاسی، مردم‌سالاری و آزادی بیان حاکم بوده و هرکس به هر فردی که بخواهد رأی می‌دهد، هنوز در اینجا یک نفر برای تفتیش عقاید دستگیر نشده است.

وی افزود: از حیث اجتماعی مردمی نوع‌دوست، باگذشت و خیرخواه داریم، در ایام کرونا خیرات زیادی داشته و در سیل، زلزله و دوران دفاع مقدس همیشه در صحنه بودند، زیرا این مردم دین، کشور، فرهنگ، ضعفا، همدیگر و… را دوست دارند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به توزیع بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان بسته‌های معیشتی بین مردم در ایام کرونا، عنوان کرد: دشمن دشمنی می‌کند و دوست ندارد که ما به زیبایی‌ها و به قوت و قدرت خود افتخار کنیم، دشمن یک ضعف کوچک را در گوشه‌ای پیدا می‌کند و روی آن مانور می‌زند تا ما را ناامید کند.

وی تصریح کرد: اصلاً جای ناامیدی نیست، باید امیدوار باشیم، دشمن می‌خواهد دوباره سلطه گری را پیاده کرده و حق مردم را بگیرد که دموکراسی و دین را از بین ببرد، لذا بایستی محکم و بااقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

سردار کشکولی با اشاره به‌ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: هرکس به هر شخصی که دوست دارد رأی بدهد، ولی به جای رأی به جو و هیجان، با تعقل و فکر مشورت بگیریم و به کسی رأی بدهیم که کارآمد، متدین، ولایتمدار و مخالف غرب و آمریکا باشد تا مملکتمان شکوفا شود.

انتهای پیام/