رستمی گفت: 15 پروژه محرومیت زدایی توسط بسیج عشایری استان لرستان در دست اجرا است.

سرهنگ سیاوش رستمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به سالروز بسیج عشایری اظهار داشت: در ۲۹ اردیبهشت سال ۵۸ عشایر با امام(ره) دیدار کردند که این روز به نام بسیج عشایری نامگذاری شده است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های بسیج عشایری لرستان در این روز افزود: دیدار با ائمه جمعه، غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدا، افتتاح یک منزل مسکونی در زاغه و نشست بصیرتی از مهمترین برنامه های استان در این مناسبت است.

مسئول بسیج عشایری سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه هم اکنون ۱۵ پروژه محرومیت زدایی توسط بسیج عشایری در دست اقدام است، عنوان کرد: از این تعداد شش واحد منزل مسکونی بوده که تلاش می شود با همکاری گروه های جهادی ظرف دو ماه آینده تحویل شود و مابقی پروژه ها در بحث کانال های آب، منابع آب و جاده می باشند.

رستمی با اشاره به کمک مومنانه در ایام کرونا، گفت: بسیج عشایری در کنار سایر اقشار در ایام کرونا و در رزمایش های مختلف، بسته هایی را برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا تهیه کرد به طوری که تاکنون شش هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است. همچنین در مناسبت های مختلفی مانند عید فطر غذای گرم، نان و آرد نیز در بین خانوارهای نیازمند توزیع شده است.

مسئول بسیج عشایری سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: به مناسبت سالروز بسیج عشایری، امروز ۲۰۰ بسته معیشتی نیز تهیه شده تا در بین اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمندان توزیع گردد.

رستمی تصریح کرد: حدود هزار نفر از عشایر که بالغ بر ۲۰ درصد از شهدا می باشند، از این ناحیه بسیج عشایری استان جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده اند.

انتهای پیام/