سرهنگ یوسفوند با اشاره به انتخاب اصلح و آگاهانه مردم، گفت: انتخاب آگاهانه و مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار مهم است.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ محمد یوسفوند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته سلسله ضمن گرامیداشت عملیات حاج عمران و فتح خرمشهر، اظهار داشت: رژیم پهلوی با پشتیبانی آمریکا به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند و با تحریک کردن عراق و قرار دادن تجهیزات نظامی درصدد فتح ایران بود.

وی افزود: پس‌ازاینکه خرمشهر توسط عراق آشغال شد، جمهوری اسلامی ایران با رمز یا علی ابن ابیطالب خرمشهر را چنگال عراق پس گرفت و همان‌طور که امام راحل فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد» و پس‌ازاین غنیمت‌های زیادی ازلحاظ تجهیزات نظامی به دست ایران افتاد.

فرمانده سپاه ناحیه الشتر عنوان کرد: عملیات حاج عمران در پیرانشهر که عراق به فکر به دست آوردن این شهر بود، اما رزمندگان لشگر ۵۷ لرستان با رشادت در مقابل آن‌ها ایستاند و در این عملیات، لرستان ۳۰۰ شهید را تقدیم انقلاب کرد و شهرستان الشتر نیز یازده شهید داشت.

وی تصریح کرد: آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی با توجه به گذشته می‌دانند که پرونده حمله‌ نظامی بر جمهوری اسلامی ایران فایده نخواهد داشت و لذا به دنبال ایجاد مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور هستند، ما نیز بایستی کمر همت ببندیم و در مقابل این دسیسه سخت بایستم.

یوسفوند با اشاره به انتخابات و اهمیت آن درزمینهٔ حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه، بیان کرد: کشورهای استکبار به دنبال مأیوس کردن مردم و پس‌ازآن نیز ایجاد یک اجماع جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در بحث مشروعیت است.

فرمانده سپاه الشترگفت: رشادت‌های شبانه‌روزی حاج قاسم سلیمانی و جبهه مقاومت باعث شد که ۱+۵ پشت میز مذاکره بنشیند و این محوریت نیز بایستی در دیگر عرصه‌های کشور پیاده شود که اوج قدرت ایران را نشان دهد.

انتهای پیام/