خادمی گفت: انتخابات الکترونیک در شهرستان خرم آباد، بروجرد و کوهدشت برگزار خواهد شد و احتمال دارد شهرستان پلدختر نیز با پیگیری به این آمار اضافه شود.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی در جلسه هماهنگی ستاد انتخابات استان لرستان اظهار داشت: استان لرستان آماده برگزاری یک انتخابات سالم بوده و به این منظور همه شرایط لازم فراهم شده است.

وی افزود: بی طرفی برگزار کنندگان انتخابات در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری، همچنین عدم استفاده از امکانات دولتی و بیت المال در هر بخش به نفع یا برعلیه هر شخص ممنوع بوده و در صورت مشاهده برخورد قانونی لازم انجام خواهد پذیرفت.

خادمی بر لزوم هماهنگی بیشتر بین اعضای هیئت های مختلف، رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا و رعایت دستورالعمل های تبلیغاتی تاکید کرد و گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی به جای تبلیغات حضوری مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به افزایش تعداد صندوق های اخذ رای در سطح استان بیان کرد: با توجه به شرایط کرونایی و لزوم عدم تشکیل تجمعات، باید تعداد شعب را افزایش داد که بر همین اساس مقرر شد تعداد شعب حدود ۱۵ درصد نسبت به قبل افزایش پیدا کند که فرمانداران موظف شدند این مهم را انجام دهند تا مردم بتوانند راحت‌تر در انتخابات شرکت کنند.

استاندار لرستان با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک در سطح استان عنوان کرد: سه شهرستان خرم آباد، بروجرد و کوهدشت به صورت الکترونیک انتخابات را برگزار خواهند کرد و احتمال دارد شهرستان پلدختر نیز با پیگیری به این آمار اضافه شود که در این صورت در چهار شهرستان استان انتخابات شوراها به صورت الکترونیک برگزار می شود که این موضوع کمک شایانی در سرعت رای‌گیری، شمارش و اعلام نتایج خواهد داشت.

انتهای پیام/