سرهنگ برامکی گفت: رزمایش الی بیت المقدس با حضور دسته های رزمی پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان الیگودرز در روز سوم خرداد برگزار می شود.

 سرهنگ محمد برامکی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن گرامیداشت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر و عملیات غرور آفرین حاج عمران، اظهارداشت: از تاریخ ۲۹ اردیبهشت برنامه های گرامیداشت هفته مقاومت، از جمله برگزاری یادواره های شهدا، سرکشی از خانواده های معظم شهیدان و مسابقات ورزشی با شعار محوری «ما مقتدریم» آغاز شده است.

وی افزود: همچنین در طول این هفته با حضور داوطلبانه بسیج گردان امام علی(ع) و پرسنل سپاه ناحیه، پویش نذر خون به نیابت از شهدای عملیات حاج عمران و آزادسازی خرمشهر اجرا می شود.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اجرای سرودهای خیابانی در دوم و سوم خرداد، عنوان کرد: فردا مراسم ویژه روز مقاومت و ایثار مردم لرستان با محوریت نقش رزمندگان لرستان در آزاد سازی خرمشهر و حاج عمران برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت المقدس با حضور دسته های رزمی پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان الیگودرز در روز سوم خرداد تصریح کرد: ضمن برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر، مراسم گرامیداشت سوم خرداد در با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار و از رزمندگان و ایثارگران عملیات های مذکور تجلیل می شود.

انتهای پیام/