سردار توکلی با بیان اینکه اراده رزمندگان در آزادسازی خرمشهر به دنیا ثابت شد، گفت: امسال یک رخداد سیاسی در ۲۸ خرداد ماه رقم زده می شود که تک تک آرای مردم سرنوشت ساز است و در آینده اثرگذار خواهد بود.

سردار حبیب اله توکلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: سوم خرداد روزیست که سرنوشت جنگ در عملیات بیت المقدس رقم زده شد و رزمندگان ایرانی اراده یک ملت را به دنیا نشان دادند که دشمن به هر اندازه ای هم که باشد توان مقابله با ایران ندارد و شکست خواهد خورد.

وی افزود: خرمشهر در سوم خرداد سال ۶۱ پس از ماه ها اسارت به آغوش کشور برگشت و در این ایام پیروزی های بزرگی پشت سر هم رقم خورد و طبق برنامه ریزی انجام شده توسط فرماندهان جنگ از دهم اردیبهشت ماه تا سوم خرداد در عملیات بیت المقدس شهر خرمشهر آزاد شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: در عملیات بیت المقدس که منجر به آزادی خرمشهر شد ۱۹۰ نفر از رزمندگان لرستانی آسمانی شدند و احمد متوسلیان بعد از مرحله اول این عملیات گفتند که امروز عاشورا و کربلایی دیگر است و باید برای دفاع از کشور و شکست دشمن وارد میدان شویم.

سردار توکلی عنوان کرد: در عملیات حاج عمران در نبرد بی امان، رزمندگان ایران دشمن را شکست دادند و هیچ چیزی نتوانست جلوی اراده و توان رزمندگان را بگیرد، با اقدام و روحیه انقلابی توانستند حماسه ای بزرگ و پیروزی عظیمی را برای این خاک رقم بزنند.

وی بیان کرد: در سال ۶۷ رزمندگان لرستانی فاتح شاخ شمیران بودند که در یک عملیات تلاش کردند تا این منطقه را نجات دهند.

وی بیان کرد: ۴۰ سال گذشته سردار حاج قاسم سلیمانی در عملیات بیت المقدس حضور داشت و در سال ۹۸ به شهادت رسید، حاج قاسم شهید راه قدس بود، امروز به واسطه جبهه مقاومت، پیروزی بزرگی برای مقاومت رقم خورد و پس از ۱۱ روز نبرد با دشمن توانستند خرمشهری دیگر در منطقه جغرافیایی دیگر توسط فلسطینیان رقم زده شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: امسال یک رخداد سیاسی در ۲۸ خرداد ماه رقم زده می شود که تک تک آرای مردم سرنوشت ساز است و در آینده اثرگذار خواهد بود، نبرد امروز با دشمن در عرصه نظامی نیست و دشمن در تلاش است تا مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کند.

سردار توکلی بیان کرد: امروز تکلیف است که همه رهروان راه حاج قاسم و دیگر شهدا در صحنه انتخابات حاضر شویم و با حضور خود بار دیگر حماسه ای خلق شود.

انتهای پیام/