به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، 3 پروژه عمرانی در خرم آباد افتتاح شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان محمود ثمینی اظهار داشت: دشمنان کشور همواره در مقاطع حساس از اراده مردم ایران آسیب دیده اند و دلاور مردی ها و حضور پررنگ نیروهای بسیجی تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در عملیات آزادسازی خرمشهر همواره در یادها می ماند.

وی با اشاره به همکاری شهرداری و شورای شهر در افتتاح پروژه های عمرانی شهر خرم آباد، افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال و در راستای خدمات به مردم مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار افتتاح و به بهره برداری رسید.

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: بوستان محله ای فدک به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۵ میلیارد ریال، بوستان محله ای شهرک بسیجیان به مساحت ۲۰۰۰متر مربع و هزینه کرد ۶ میلیارد ریال، پیاده رو سازی خیابان کهمان به طول ۸۵۰ متر و ۴۵۰ متر جدول گذاری با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ساماندهی خیابان ساحلی از پل حاجی تا پل پیوستی به طول ۱۶۰۰متر و اجرای ۴۵۰۰ متر سنگ فرش با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح شدند.

ثمینی عنوان کرد: باید با گسترش خدمات و بردن عمران و آبادانی به حواشی شهرها و مناطق کم برخوردار در پی ارتقا سطح زندگی مردم استان باشیم .

انتهای پیام/