امیری گفت: مشارکت در انتخابات ابتدا رای به انقلابی است که با خون شهدا ایجاد شده و طعم شیرین مدیریت جهادی و انقلابی با انتخاب اصلح امکان پذیر است.

امیر علی حیدر امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: نعمت هشت ساله سبب شد تا امروز قدر این را بدانیم که از جبهه انقلاب کاندیدایی داریم که قبل از انتخابات در بین مردم معروفیت و مقبولیتش بسیار زیاد است و این به واسطه وجود آیت اله رئیسی است که کاندیدا شد.

وی افزود: آیت اله رئیسی نعمتی است که بعد از وجود مقام معظم رهبری دومین شخصیتی است که خیلی از جناح های انقلابی هم اکنون به صورت مردمی در حال تشکیل ستاد برای این کاندید هستند.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: امروز در برهه حساسی هستیم به طوری که هشت سال بی مبالاتی مدیریتی سبب دلسرد شدن مردم شد، در حالی که همه مشکلات را بر گردن تحریم انداختند اما ۳۰ درصد تحریم و ۷۰ درصد عدم مدیریت در مشکلات اقتصادی نقش دارند و سبب ایجاد مشکلات عدیده ای شد.

امیری عنوان کرد: یکی از ایرادات دولت این بود که توجهی به محور مقاومت و کشورهای همسایه نداشت چرا که تفکر لیبرالی حاکم بود، عده ای چشم به بیرون کشور داشتند در حالی که ملت ما تعهد و تخصص را با هم می خواهد، کسی مانند شهید سلیمانی را می خواهد که برای خدمت به مردم از جانش بگذرد.

وی با اشاره به اینکه مردم پای انقلاب بودند و در جبهه های جنگ حضور پرشوری داشتند گفت: ملت ایران در عرصه های مختلف حضور داشتند، همان مردم که زمانی در جبهه ها بودند، امروز به عنوان مدافعان حرم در میدان حاضر شدند و این ملت، لیاقت مدیریتی دارند که خادم مردم باشد.

تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه آیت اله رئیسی به دنبال احیای واحدهای تولیدی است، عنوان کرد: در این مدت آیت اله رئیسی احیای بیش از  ۱۵۰ واحد تولیدی را در دستور کار قرار داده که نشان از عزم جدی برای رونق تولید است.

امیری بیان کرد: متاسفانه در این مدت ۴۲ میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی در اختیار عده ای قرار گرفت که مبلغ زیادی برنگشت و امروز نیاز است طعم شیرین مدیریت انقلابی و جهادی به مردم چشانده شود.

وی با اشاره به حضور جوانان گفت: امروز جوانانی پرانرژی داریم که در بیانیه گام دوم انقلاب، رهبری ۳۷ بار جوانان را خطاب می کند و باید جوانان به کار گرفته شوند و برای رکاب امام زمان(عج) باید سرباز تربیت کنیم و این هم میسر نیست مگر با همت مردم که ابتدا در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند و سپس فرد اصلح را انتخاب کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: مشارکت در انتخابات ابتدا رای به انقلابی است که با خون شهدا ایجاد شده است.

امیری با اشاره عدم احراز صلاحیت برخی از افراد در انتخابات، اظهار داشت: کسی که صلاحیتش احراز نمی شود ممکن است در بخش های دیگری بتواند فعالیت داشته باشد.

وی بیان کرد: همه به دنبال اعتلای پرچم سرخ حسینی هستند و ضروری است تا همه مردم بار دیگر با حضور پرشور در انتخابات، دشمن را از رسیدن به اهدافش ناامید کنند.

انتهای پیام/