سرهنگ برامکی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: انتخابات مهم‌ترین اتفاق در ساختار سیاسی کشور به‌حساب می‌آید.

 به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ محمد برامکی عصر امروز در جمع اهالی محترم روستای بزنوید با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات به‌عنوان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آنچه امروز اهمیت ویژه دارد زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری مردم در این رویداد سرنوشت‌ساز است.

وی با اشاره به اینکه اصل مقاومت بر پایه داشتن علم، اقتصاد و دانش روز است، افزود: اتفاقات منطقه در چند روز اخیر خصوصاً شکست رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت مردم فلسطین نشان داد اگر در برابر استکبار ایستادگی کنیم حتی با کمترین امکانات و نیرو هم پیروز خواهیم شد و اگر به دشمنان دل ببندید به‌راحتی صندلی را از زیر پای شما خواهند کشید، اتفاقی که برای بعضی از سران خودفروخته منطقه افتاد.

فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز عنوان کرد: انتخابات مهم‌ترین اتفاق کشور به‌حساب می‌آید و درنهایت فردی با شاخصه‌هایی خود، موفق به کسب رأی مردم می‌شود، اما مسئله مهم حضور گسترده و باشکوه مردم در این انتخابات است، حضوری که مطمئناً پشتوانه انقلاب برای ایستادگی است، شرکت در انتخابات هم حق است و هم تکلیف و هرکسی رأی ندهد به خودش ظلم کرده است.

انتهای پیام/