مسعودی زاده گفت: اندیشه امام راحل برای دانش آموزان لرستانی در بستر شبکه شاد تبیین می شود.

مسعود مسعودی زاده در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) تولید محتوا با محوریت شخصیت امام(ره) توسط دانش آموزان انجام می شود.

وی افزود: ساخت کلیپ، عکسنوشته و همچنین تهیه و صدور بیانیه تجدید میثاق دانش آموزان با امام(ره) و آرمان ها در شبکه شاد صورت می گیرد.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان تصریح کرد: همه دانش آموزان عضو شبکه شاد می توانند در این برنامه فرهنگی مشارکت داشته باشند و محتواهای تولیدی خود را به اشتراک بگذارند تا همه با شخصیت و اقدامات معمار کبیر انقلاب بیشتر آشنا شوند.

مسعودی زاده بیان کرد: علاوه بر این برنامه ها در شبکه شاد، یک مسابقه فرهنگی نیز در کانال راهیان نور برگزار خواهد شد که دانش آموزان می توانند در این مسابقه نیز شرکت نمایند.

وی با اشاره به نقش دانش آموزان در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: دانش آموزان، مدیران و آیندگان کشور هستند که باید تلاش کرد تا با نقش امام(ره) در پیروزی انقلاب، نقش شهدا و مقام معظم رهبری در استمرا و تدوام انقلاب بیشتر آشنا شوند تا بتوانند همچنان در این مسیر حرکت کنند و در گام دوم انقلاب نقش خود را به خوبی ایفا نمایند.

انتهای پیام/