سردار کشکولی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: رشد همه‌جانبه ورزش یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در آیین بزرگداشت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی، اظهار داشت: پس از مدتی فرصتی شده که در جمع صمیمی جامعه ورزش در مجموعه تختی باشیم، دستاوردهای انقلاب در حوزه‌ ورزش بی‌نظیر بوده به‌طوری‌که رشد همه‌جانبه داشته است.

وی افزود: در بخش ورزش خصوصاً ورزش بانوان، حضور در عرصه‌های بین‌الملل، ورزش باحجاب، دست رد بر سینه ورزشکاران صهیونیستی، رشد مربیان و داوران و افتخارات تنها گوشه‌ای از دستاوردهای ورزشی کشور است و در بخش آقایان نیز در تمامی رشته‌ها رشد قابل‌توجهی داشته‌ایم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: کلیه ارکان نظام جمهوری اسلامی برگرفته از مردم و منتصب از طرف مردم هستند و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های حکومت اسلامی این است که ما تصمیم گیر سرنوشت خودمان هستیم.

وی تصریح کرد: از جامعه ورزش می‌خواهیم تا مثل همیشه در انتخابات حضور پررنگی داشته باشند و مانند افتخارآفرینی در میدان‌های ورزشی در این عرصه مهم سیاسی نیز مشارکت حداکثری داشته باشند و پرچم کشورمان را بالا نگه‌دارند.

انتهای پیام/