شرفی گفت: حضور در انتخابات، مهمترین نمود قدرت بدنه اجتماعی است و جوانان با حضور در انتخابات، آینده کشور را می سازنند.

میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: انتخابات، مشارکت مردم در عرصه سیاسی است و در واقع قدرت بدنه اجتماعی در قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران موثر است.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران معاندین و دشمنان در تلاش بودند تا با آشوب بتوانند نظام نوپای انقلاب اسلامی ایران را به هم بزنند اما قدرت بدنه اجتماعی سبب شد تا این توطئه ها و آشوب ها نابود شود، در هشت سال جنگ تحمیلی نیز که بسیاری از کشورهای دنیا تمام قد از صدام حمایت کردند تا در مقابل انقلاب اسلامی ایران بایستند اما باز هم این قدرت بدنه اجتماعی سبب پیروزی ایران در جنگ شد.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان تصریح کرد: در این سالها دشمنان و ضد انقلاب تلاش کردند تا با ایجاد فتنه های سیاسی به هدف خود برسند و حضور مردم به عنوان قدرت بدنه اجتماعی همه توطئه ها را خنثی کرد، همچنین در نبرد اقتصادی نیز صبر و تاب آوری، مشکلات را حل کرد اما از ۱۴۰۰ به بعد با تبدیل تهدیدها به فرصت شاهد یک رشد و تحول عظیم خواهیم بود.

شرفی انتخابات را یکی از مهمترین نمودهای قدرت بدنه اجتماعی برشمرد و گفت: یکی از نمودهای بسیار مهم قدرت بدنه اجتماعی در عرصه انتخابات نمایان می شود که باید تلاش کرد ابتدا با مشارکت حداکثری و سپس با انتخاب اصلح، دولتی جوان و حزب الهی شکل گیرد که در سرعت بخشی برای پیشرفت کشور گام بردارد.

وی بیان کرد: هرچه پشتوانه مردمی در انتخابات بیشتر باشد قطعا در شکل گیری جامعه ای پویا اثرگذار است و این حضور مردم، نمایش همبستگی را به دنیا نشان می دهد.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان خاطرنشان کرد: هر رای در انتخابات نشان دهنده همبستگی، انسجام، اتحاد ملت ایران است و سبب اقتدار در عرصه بین المللی خواهد شد.

شرفی با اشاره به حضور جوانان در انتخابات گفت: حضور جوانان در انتخابات به این معناست که آینده را می سازند، نعمت استقلال و آزادی که با خون سرخ هزاران شهید ایجاد شد با هیچ چیز در دنیا قابل قیاس نیست و قطعا ملت ایران در انتخابات ۱۴۰۰ برگ زرینی دیگر در دفتر انقلاب اسلامی ایران خواهند افزود.

انتهای پیام/