سرهنگ کریمی فرد با اشاره به اینکه انتخابات حلال مشکلات است، گفت: ملت ایران در 28 خرداد حماسه‌آفرینی می‌کنند.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ منصور کریمی فرد عصر امروز در نشست بصیرتی مسجد امام حسین (ع) با اشاره به اهمیت میزان مشارکت بالا در انتخابات، اظهار داشت: انتخابات آتی از جهت مشارکت حائز اهمیت است به‌طوری‌که چندین سال دشمن برنامه‌ریزی کرده تا این انتخابات پرشور برگزار نشود.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین انتخابات ریاست جمهوری از ابتدا تاکنون، همین انتخابات خردادماه است.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر عنوان کرد: به خاطر افول قدرت شیطان بزرگ آمریکای جهان خوار و مشکلات ناشی از تحریم‌های خارجی و سوء مدیریت داخلی، دشمنان نظام به دنبال توطئه و ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم و درنتیجه کم‌رنگ کردن حضور مردم در این عرصه می‌باشند که ما بایستی پشت سر مقام عظمای ولایت در میدان باشیم.

وی تصریح کرد: هرچند مردم از لحاظ معیشت در مضیقه هستند و از وضع موجود اقتصادی به‌شدت ناراضی هستند ولی ثابت کردند دوستدار انقلاب و ولایت هستند و در انتخابات آتی به‌مانند گذشته حضور پرشوری خواهند داشت.

کریمی فرد با اشاره به اینکه انتخابات می‌تواند حلال مشکلات باشد، گفت: از منظر قرآن، روایات و گفتمان امامین انقلاب، شرکت در انتخابات حقی است که خداوند به انسان عطا کرده و امام راحل می‌فرمایند که شرکت در انتخابات نه‌فقط یک وظیفه اجتماعی و ملی بلکه یک وظیفه شرعی اسلامی و الهی است.

فرمانده سپاه پلدختر با اشاره به ویژگی‌های کاندیدای اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تصریح کرد: مؤمن، ولایتمدار، مدیر، عملکرد انقلابی، معتقد به توانمندی‌های داخلی کشور، معتقد به جوانان و جهادی باشد.

انتهای پیام/