حجت‌الاسلام سراوندی گفت: انتخابات امسال مهم است چراکه دشمنان برای تخریب چهره علمای اسلام و برای عدم حضور مردم در تعیین سرنوشت خود چشم طمع دوخته‌اند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام روح‌الله سراوندی عصر امروز در مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۱۵ خردادماه، اظهار داشت: در قیام ۱۵ خرداد ۴۲ تلاش داشتند به کمک اسرائیل مکتب تشیع را از بین ببرند که امام خمینی (ره)، علما و شهدا با جان‌فشانی توطئه دشمنان را خنثی نمودند.

وی افزود: در این روز، دو نکته اساسی که سبب پیروزی و ماندگاری این قیام شد، اولین و مهم‌ترین مسئله هدایت و رهبری علمای اسلام چراکه علما همیشه هدایتگر و نجات‌بخش اسلام بودند و حتی شهیدان در پای درس علما پرورش و فرهنگ شهادت را آموخته‌اند و همواره در پیشانی مبارزه با استکبار بوده و هستند.

مدیر حوزه علمیه مهدیه الیگودرز عنوان کرد: دومین موضوع مهم و اساسی حضور مردم که همیشه گوش‌به‌فرمان علما بوده‌اند و در پایه‌گذاری حکومت اسلامی نقش اساسی داشته‌اند.

وی تصریح کرد: انتخابات امسال مهم است چراکه دشمنان برای تخریب چهره علمای اسلام و برای عدم حضور مردم در تعیین سرنوشت خود چشم طمع دوخته‌اند.

سراوندی گفت: دشمنانی هم در لباس دوست نقشه‌ها و توطئه‌هایی کشیده‌اند و همواره به دنبال اجرای نقشه‌های شوم خود هستند و ریشه همه این منافقین به آمریکا و اسراییل است.

سرهنگ محمد برامکی فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز در این مراسم به پیروزی‌های چشمگیر جبهه مقاومت در سطح جهان اشاره کرد و اظهار داشت: ملت ایران عاشق ولایت و استکبارستیزی هستند و با حضور چشمگیر در انتخابات یک‌بار دیگر دشمنان را مأیوس می‌کنند.

انتهای پیام/