حجت الاسلام غلامی گفت: امروز همه وظیفه داریم برای ادای دین به امام خمینی(ره)، در انتخابات شرکت کنیم.

حجت الاسلام احمدرضا غلامی در گفت و گو با سفیر افلاک اظهار داشت: نقش امام(ره) در احیای هویت انسانی برای همه جهانیان مشخص شد و همه آزادی خواهان جهان این الگو و این راه را انتخاب کردند.

وی افزود: امام(ره) تبلور حاکمیت خدا بر روی زمین بود و با روش و منش، گفتار و کردار خود درس خوبی به همه بشریت دادند به طوری که این فضیلت ها و ویژگی های اخلاقی و رفتاری معمار کبیر انقلاب همچنان سرلوحه اهداف می باشد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به آینده نگری امام(ره) تصریح کرد: اگر امام(ره) موضع گیری سیاسی داشتند این موضع گیری براساس آینده نگری به تمام معنا بود و لحظه ای تصمیم و موضع گیری نمی کردند.

حجت الاسلام غلامی عنوان کرد: امام(ره) شخصیتی بودند که با آگاهی کامل به مسائل سیاسی ورود پیدا می کردند و امام(ره) راه را برای همه مردم باز کرد و با تلاش برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تحولی عظیم در تاریخ ایجاد نمودند.

وی با بیان اینکه امروز همه ما در برابر اهداف امام(ره) وظیفه داریم تا در جهت همین اهداف و مسیر ترسیم شده حرکت کنیم، گفت: برای ادای دین به امام خمینی(ره)، وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس شهید فهمیده ها و شهدای دیگر از مدرسه تا سنگر به ندای امام(ره) لبیک گفتند و همه برای این ندا با ایثار و از جان گذشتگی تلاش داشتند.

انتهای پیام/