کاربران و فعالان شبکه های اجتماعی در واکنش به پخش اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری توئیت هایی را در فضای مجازی منتشر کردند.

به گزارش سفیرافلاک، اولین دور از مناظرات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور ۷ نامزد انتخابات ساعتی پیش به پایان رسید. این دور از مناظرات مختص به مسائل اقتصادی بود و نمایندگان باید به سوالات اقتصادی پاسخ و برنامه‌های خود را در این خصوص ارائه می‌کردند.

از همان ابتدای شروع مناظره، حاشیه‌ها بیشتر از متن خودشان را نشان دادند و در نیمه اول مناظره کاندیدا‌ها فقط به قصد تخریب یکدیگر صحبت می‌کردند و حرفی از ارائه برنامه‌های اقتصادی و بهبود شرایط کشور در این خصوص وجود نداشت. در نیمه بعدی، اما نامزد‌ها از برنامه‌های خود صحبت کردند و جو مناظره به سمت و سوی رقابت‌های انتخاباتی نزدیک شد. برگزاری مناظرات در راستای ارائه برنامه نامزد‌ها است و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا مردم بتوانند انتخاب اصلح و شایسته تری داشته باشند.

فعالان و کاربران شبکه‌های اجتماعی حین برگزاری مناظره، توئیت‌هایی را در راستای صحبت‌های ۷ نامزد و حواشی بیشتر از متن این برنامه با هشتگ‌های مختلف بخصوص هشتگ #مناظره_۱۴۰۰ در حساب هایشان منتشر کردند و ترند یک توئیتر فارسی کلیدواژه‌های انتخاباتی بود. یکی از مسائلی که واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت شعرخوانی یکی از نامزدها و ترکی صحبت کردن آن‌ها بود.

در ادامه بخشی از توئیت‌های طنز و انتقادی کاربران به مناظره اول را مشاهده می‌کنید:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آخ جون رایانه ۴۵۰ هزار تومنی / به جای مختارنامه مناظره پخش کنید / با هموطنان بندرعباسی هم صحبت کنید

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان