عزیزی گفت: دانشجویان نقش مهمی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی دارند و با حضور در انتخابات به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک می گویند.

خسرو عزیزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: جامعه دانشگاهی که متشکل از جوانان و دانشجویان است همیشه در بسیاری از عرصه ها و برنامه ها پیشگام بوده اند و در انتخابات حضور گسترده و پرشوری داشته اند.

وی افزود: حضور پرشور جوانان در انتخابات پاسخ و لبیک به ندای مقام معظم رهبری است که تاکید داشتند حضور در انتخابات یک تکلیف است.

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: در این دوره از انتخابات نیز جامعه دانشگاهی در ایجاد نشاط و اغنای مردم در بحث انتخابات با هدف حضور و مشارکت حداکثری در این عرصه سیاسی اقدام می نمایند.

عزیزی مشارکت پرشور در انتخابات را بسیار مهم برشمرد و گفت: هر چه حضور مردم و جوانان در انتخابات بیشتر باشد، تاییدی برای تدوام انقلاب اسلامی ایران است.

وی بیان کرد: هدف اصلی در انتخابات مشارکت پرشور مردمی در پای صندوق های رای است و جوانان برای ایجاد فضایی پرشور و نشاط در انتخابات نقش بسیار سازنده ای دارند.

رئیس دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات نیز ملت ایران با حضور حماسی خود بار دیگر حماسه ای عظیم خواهند آفرید که موجب اقتدار و سربلندی کشور می شود.

انتهای پیام/