حقی زاده گفت: مردم با بصیرت بوده و آگاه‌اند که چه کسی به‌قصد خدمت آمده است و تاکنون عملکرد مطلوب را در کارنامه آیت‌الله رئیسی دیده‌اند.

 محمد حقی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، اظهار داشت: مواضع بانیان و عاملان وضع موجود در جایگاه دفاع از مردم و محرومین، دروغ و نفاقی بیش نیست.

وی با اشاره به مناظره نخست کاندیداهای ریاست جمهوری، افزود: برخی از کاندیداها که با دست رد افکار عمومی مواجه شده‌اند و خود را بازنده می‌دانند، پس هرچه مشاورین عملیات روانی به آن‌ها دیکته کنند مانند سخنگو ناچار به بیان هستند.

کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل عنوان کرد: برخی از اظهارنظرهای آقایان از روی بی‌تقوایی است، بیان این مطالب توسط رجال سیاسی و مذهبی جای تردید در سیاسی و مذهبی بودن آن‌ها در ذهن افکار عمومی مردم ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به تبیین شاخصه‌های آیت‌الله رئیسی، تصریح کرد: مردم با بصیرت بوده و آگاه‌اند که چه کسی به‌قصد خدمت آمده و بحمدالله ایشان با اقبال مردم نیز مواجه بوده و عملکردشان این را اثبات می‌کند.

حقی زاده با اشاره به‌ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح، گفت: به فضل و مدد الهی مردم به کسانی که امید آن‌ها به بیرون و قبله آمال آن‌ها غرب است و تربیت‌شدگان مکتب سکولار هستند، رأی نخواهند داد.

انتهای پیام/