سردار کشکولی با اشاره به اینکه دشمن با تمام توان خود درصدد القای ناامیدی در جامعه است، گفت: آینده کشور با شرکت در انتخابات تضمین می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جمع بسیجیان و اقشار مختلف مردم دلفان، اظهار داشت: اساس مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران همواره، مردمی‌بودن این نظام و حضور و مشارکت حداکثری مردم در همه‌ صحنه‌ها ازجمله انتخابات بوده است.

وی افزود: مردم همیشه درصحنه‌های مختلف در طول تاریخ تأثیرگذار بوده‌اند و شکل، ماهیت حکومت و نظام را انتخاب کردند و این مشارکت مردم نشان‌دهنده عزت و اقتدار ملی است که در تمام صحنه‌ها پیروز میدان هستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه دشمن با تمام توان خود درصدد القای ناامیدی در جامعه و عدم مشارکت مردم در انتخابات پیش رو است، عنوان کرد: مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کنید چون آینده کشور با شرکت در انتخابات تضمین می‌شود.

وی تصریح کرد: مردم در هر حکومتی با حضور در انتخابات و مشارکت در تصمیم‌گیری‌های سیاسی خود را به‌عنوان طرفدار حکومت و سیستم سیاسی حاکم بر خود قلمداد می‌کنند و این موضوع در کشور ایران هم تصدیق می‌شود.

سردار کشکولی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و تأثیرگذاری بالای آن در سطح جامعه، بیان کرد: مردم با حضور خود در انتخابات می‌توانند باعث شکست توطئه‌های دشمنان، متجاوزان و کسانی که چشم طمع به انقلاب اسلامی دوخته‌اند، شوند و توطئه‌های آن‌ها را نیز خنثی می‌کند.

انتهای پیام/