حجت‌الاسلام لرستانی گفت: دست‌یابی به جزئیات سبک زندگی اسلامی نیازمند تعمیق و تأمل در آموزه‌های وحیانی اسلامی و سنت و سیره پیشوایان معصوم (ع) است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی ظهر امروز در جمع بسیجیان الیگودرز، اظهار داشت: مسلمان باید سبک زندگی اسلامی داشته باشد، سبکی که بر پایه فلسفه اسلامی شکل می‌گیرد و توجه و اهتمام به آخرت با ویژگی طریقت برای دنیا در آن اصالت می‌یابد، دست‌یابی به جزئیات سبک زندگی اسلامی نیازمند تعمیق و تأمل در آموزه‌های وحیانی اسلامی و سنت و سیره پیشوایان معصوم (ع) است.

وی افزود: فرد مسلمان باید بهترین رفتار اجتماعی را داشته باشد زیرا بندگی خداوند تنها با نماز و روزه نیست، بلکه با نیکی و احسان به دیگران و رفتارهای پسندیده اجتماعی است، ازنظر امام رضا (ع) بهترین بنده کسی است که خصوصیات خوب را نسبت به خدا و خلق را دارا بوده و به شکل ملکه این رفتارها در او نهادینه‌شده باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: انسان مؤمن نباید در راستای ریاست‌طلبی بر مردم تلاش کند بلکه بایستی خود را خدمتگزار مردم دانسته و در خدمت جامعه باشد و نگاه مسلمان نسبت به دیگران باید این‌گونه باشد.

انتهای پیام/