سرهنگ بازگیر با اشاره به نقش مهم خانواده‌ها در تبیین ویژگی‌های مدیر اصلح و کارآمد، گفت: شاخصه مدیر اصلح باید در عملکرد نامزدها نمایان باشد.

سرهنگ ماشااله بازگیر در حاشیه همایش روشنگری و بصیرت افزایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: بانوان و مادران نقشی محوری و اساسی در آگاه‌سازی فرزندان، خانواده و عموم جامعه پیرامون مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دارند؛ مادران می‌توانند ویژگی‌های مدیر اصلح و کارآمد را برای تک‌تک اعضای خانواده تبیین نمایند.

وی افزود: خانواده‌ها ضرورت مشارکت حداکثری و روی کار آمدن دولت و شورای شهر قوی به پشتوانه آرای مردمی را در بین اقوام، آشنایان و نزدیکان خود بیان کنند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به شاخصه‌های مهم و اثرگذار انتخاب اصلح از نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، عنوان کرد: شاخصه‌هایی همچون عدالت محوری، فساد ستیزی، عملکرد انقلابی و جهادی، کارآمدی مدیر، امیدواری و اعتقاد به جوانان را باید در عملکرد کاندیداها دید و بررسی کرد تا به انتخاب اصلح رسید.

وی تصریح کرد: مردم ما در جنگ نرم و سخت و حوادثی همچون سیل، زلزله، بیماری کرونا ثابت کردند که در ادامه راه شهیدان، مرد میدان هستند و قطعاً هر خانواده ایرانی روز ۲۸ خرداد با حضور منسجم و انتخاب خود بار دیگر به دشمنان سیلی خواهند زد.

به گزارش سفیرافلاک، برگزاری مسابقات ورزشی و تقدیر از دختران نوجوان و جوان به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر، بخش دیگری از این همایش بود.

انتهای پیام/