حجت‌الاسلام درویشی گفت: نیروی انقلابی پیشتاز گفتمان و تشکیل دولت انقلابی است، قطعاً مردم با بصیرت ایران با شرکت و حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی‌سازی می‌کنند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی درویشی ظهر امروز در نشست بصیرتی با موضوع انتخابات که در چگنی برگزار شد، اظهار داشت: از بدو انقلاب و دوران دفاع مقدس تاکنون بسیجیان پیشتاز انقلاب و جبهه‌ها بودند و درزمینهٔ فتنه‌هایی که رخ می‌داد در سردمداری و پیشتازی، موج‌آفرینی مردم و دفع فتنه نقش‌آفرینی می‌کردند.

وی افزود: بسیجیان جز خواص و جز نیروهای پیشگام و پیشتاز در عرصه‌ تحقق دولت اسلامی هستند، هرکسی در مسیر گفتمان انقلاب قرار بگیرد در جهت بسیج و سپاه حرکت کرده است چون راه ما همان راه شهدا بوده و امنیت ما به برکت و مجاهدت شهدا است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: نیروی انقلابی کسی است که بهترین راه را در تقویت انقلاب اسلامی در پیش بگیرد و در میدان که صحنه و گفتمان انقلاب و در تشکیل دولت انقلابی و کارآمد پیشتاز باشد.

وی تصریح کرد: به برکت نور ولایت و رهبر معظم انقلاب، دشمن دستش از کشور ما کوتاه است، شمشیرهای برنده ایران مثل حزب‌الله، حماس و محور مقاومت دشمن در مقابل این‌ها ایستاده‌اند، ملت ایران راه بااقتدار امام خمینی(ره) را ادامه می‌دهد.

درویشی با اشاره به وفاداری ملت ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی، گفت: دشمن به دنبال ناامید کردن و مأیوس سازی در کشور ایران است، درصدد هستند دولتی پای‌کار بیاید که دارای فکر جهادی، میدانی و دلسوز نباشد، قطعاً مردم با بصیرت ایران با شرکت و حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی‌سازی می‌کنند.

انتهای پیام/