حجت‌الاسلام لرستانی با اشاره به ضرورت ارتقا سطح آگاهی برای انتخاب فرد اصلح، گفت: بایستی فردی را برای در اختیار قرار دادن سکان کشور انتخاب کرد که علاوه بر مدیر و مدبر بودن، دارای شاخصه‌هایی همچون تخصص، کارآمدی، کارنامه خوب، تدین و... باشد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی در نشست بصیرتی در جمع خواهران پایگاه یاس نبوی حوزه حضرت زینب (س) اظهار داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری انتخابات لیله‌القدر نظام اسلامی است، چراکه سرنوشت چهارساله مردم کشور با برگزاری انتخابات رقم می‌خورد.

وی با تأکید بر لزوم ارتقا سطح آگاهی برای انتخاب فرد اصلح، افزود: بایستی فردی را برای در اختیار قرار دادن سکان کشور انتخاب کرد که علاوه بر مدیر و مدبر بودن، دارای شاخصه‌هایی همچون تخصص، کارآمدی، کارنامه خوب، تدین و… باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز با اشاره به افزایش هجمه‌های گسترده تبلیغاتی دشمنان نظام اسلامی و عوامل خائن داخلی آن‌ها در آستانه انتخابات، عنوان کرد: ایجاد جنگ روانی، ترویج شایعه و دروغ، شبهه افکنی، کاشتن بذر ناامیدی، دشمنی، کینه و تفرقه و دلسرد کردن مردم در دستور کار جبهه تبلیغات دشمنان قرار دارد.

وی با اشاره به برگزاری نشست روشنگری در خصوص انتخابات، تصریح کرد: این نشست‌ها در راستای آگاهی بخشی، خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان و تبیین شاخص‌های فرد اصلح و حضور حداکثری مردم برگزارمی گردد.

انتهای پیام/