مردانی نوشت: انتخابات خنثی‌کننده تهدیدات دشمنان این مرزوبوم و تضمین‌کننده امنیت ملی و عامل اقتدار و سربلندی کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

به گزارش سفیرافلاک، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم انتخاباتی بزرگ، حساس و سرنوشت‌ساز در عرصه‌های مختلف بین‌المللی که این انتخابات در وهله اول مظهر مردم‌سالاری دینی بوده و دوم مشارکت حداکثری مردم است که به‌عنوان پشتوانه‌ اصلی و مهم برای دولت نظام اسلامی مطرح است.

 انتخابات همچنین خنثی‌کننده تهدیدات دشمنان این مرزوبوم و تضمین‌کننده امنیت ملی و عامل اقتدار و سربلندی کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

 مشارکت سیاسی و حضور حداکثری در انتخابات در اندیشه امام خمینی(ره) حق و تکلیف بوده است، بر این اساس حق مسلم تک‌تک آحاد مردم است که در تعیین سرنوشت خود و خانواده‌ها و جامعه با حضور خود در پای صندوق‌های رأی دخالت مستقیم داشته باشند.

 مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) نیز می‌فرمایند انتخابات یکی از میدان‌های مهم همبستگی است؛ بر این اساس همان‌طور که مردم ایران در سال ۵۷ با همبستگی و اتحاد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زدند با حضور حداکثری در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرزوبوم خواهند زد و بار دیگر پیروز و سربلند این میدان خواهیم شد.

 حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری باعث عزتمندی، وفاق، همدلی و اقتدار ملی، استقلال، تحکیم نظام، آبروی اسلام و تقویت نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

علاوه بر مشارکت حداکثری در انتخابات ان‌شاءالله مردم عزیز ایران اسلامی و هموطنان عزیز با انتخاب رئیس‌جمهور اصلح درزمینهٔ حل مشکلات موجود گام برمی‌دارند؛ رئیس‌جمهور اصلح ضمن برخورداری از ویژگی‌هایی همچون شجاعت، ظلم‌ستیزی و فساد ستیزی باید برنامه‌های اصولی و اجرایی و عملیاتی برای حل مشکلات معیشتی، اشتغال، مسکن، ازدواج آسان جوانان، حضور مؤثر بانوان در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی، صنعتی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی ارائه دهد.

 ان‌شاءالله در روز ۲۸ خردادماه با مشارکت فعال در انتخابات و انتخاب رئیس‌جمهور اصلح بار دیگر خائنین داخلی، خارجی و استکبار ناامید خواهند شد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : مهناز مردانی، فعال سیاسی-اجتماعی