گودرزی با بیان اینکه وضعیت امروز کشور محصول جهت گیری غلط دولت در اداره امور کشور است، گفت: دولت انقلابی قادر است با اعتماد به خدا و ظرفیت های کشور، کشتی اقتصاد را به ساحل نجات برساند.

به گزارش سفیرافلاک، عباس گودرزی در اجتماع مردم شهرستان دورود در حمایت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی اظهار داشت: امروز علاوه بر مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح، تکلیف مهم ما ترغیب و دعوت دیگران به شرکت در انتخابات است.

وی افزود: باید همه را برای مشارکت در انتخابات با هر گرایش و هر نوع انتخاب دعوت کرد و با حضور پرشور بار دیگر حماسه آفرید.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وضعیت امروز کشور محصول جهت گیری غلط دولت در اداره امور کشور است.

گودرزی با اشاره به اینکه دوران بزن و درو تمام شده است، گفت: آقای روحانی باید پاسخگوی وضعیت معیشت مردم و اقتصاد کشور باشد چرا که با بی تدبیری فرصت ارزشمند بورس جهت هدایت نقدینگی به سمت تولید را به تهدید تبدیل کردند.

وی بیان کرد: بیش از هزار میلیارد دلار ارزش واردات کشورهای همسایه ایران است اما متاسفانه به علت دل بستن به آمریکا و چند تا کشور اروپایی سهم ایران تنها دو درصد است و این حاکی از دیپلماسی ضعیف اقتصادی می باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت انقلابی قادر است با اعتماد به خدا و ظرفیت های کشور و برنامه ریزی صحیح و روابط عزتمند با دنیا و شناخت دشمن، کشتی اقتصاد را به ساحل نجات برساند.

انتهای پیام/