حجت‌الاسلام لرستانی گفت: از مهم‌ترین وظایف سپاه در انتخابات روشنگری و افزایش بصیرت سیاسی در جامعه است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی صبح امروز در جلسه روشنگری پایگاه بنت الهدی مسجد النبی (ص) الیگودرز، اظهار داشت: داشتن بصیرت نه تنها برای کاندیدا بلکه برای تمام آحاد جامعه لازم و ضروری است، چراکه بی بصیرتی آسیب جدی به اسلام و کشور وارد می کند، لذا از مهم‌ترین وظایف سپاه در انتخابات روشنگری و افزایش بصیرت سیاسی در جامعه می‌باشد.

وی افزود: برخورداری از منطق و استدلال، دارا بودن سابقه علمی، ولایت‌پذیری، درک لازم از نیازهای مردم، مبارزه حقیقی با فساد، عدالت‌خواهی و مردمی ماندن و تلاش برای کاهش فاصله فاحش طبقاتی، مسئولیت‌پذیری و داشتن مدیریت جهادی و روحیه انقلابی ازجمله مهمترین شاخصه‌های کاندیدای اصلح است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز عنوان کرد: داشتن روحیه ایثار و فداکاری، آزاده بودن، شایسته‌سالاری و جوان‌گرایی، داشتن سلامت سیاسی و مسئولیت را فرصت بداند نه طعمه، پای بندی به قانون و قانون‌گرایی، هماهنگی با سایر قوا، عدم ارتباط با کانون‌های قدرت و ثروت، تلاش برای حفظ وحدت و جلوگیری از تفرقه‌افکنی از دیگر شاخصه‌های کاندیدای اصلح به شمار می‌رود.

وی با اشاره به تأثیر حضور مردم در انتخابات، تصریح کرد: مهم‌ترین عنصر حفظ و ماندگاری انقلاب، مردم هستند زیرا با حضور خود مهر تایید دیگری بر مقبولیت نظام و پشتوانه‌ای قوی در مراودات بین‌المللی می‌زنند.

انتهای پیام/