سردار کشکولی گفت: ایران اسلامی در اوج سربلندی و اقتدار قرار دارد و حضور پرشور در انتخابات توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جمع مردم بروجرد اظهار داشت: مشارکت ملت ایران در انتخابات سبب می شود تا اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفظ شود، مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی می توانند از بین نامزدهای انتخابات، فرد اصلح و شایسته را انتخاب نمایند.

وی افزود: امروز دشمن می کوشد تا از مشکلات اقتصادی سواستفاده کند، دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون همیشه خصومت داشته و دارد و قصد کمرنگ کردن مردم در انتخابات را دارند ولی ملت ایران تاکنون در همه انتخابات حضور پرشوری داشته و در سرنوشت کشور سهیم بوده اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، برگزاری انتخابات و فراهم شدن شرایط برای حضور مردم است؛ تا قبل از پیروزی انقلاب در دوران پهلوی انتخاباتی وجود نداشت حتی بیگانگان در کشورهای دیگر در امورات داخلی دخالت می کردند.

سردار کشکولی اوج اقتدار ایران را ناشی از حضور مردم در صحنه برشمرد و گفت: امروز ایران اسلامی در اوج سربلندی و اقتدار قرار دارد که این مرهون حضور مردم در صحنه است، ملت ایران علاوه بر حضور در صحنه انتخابات، در صحنه های دیگری برای خاموش کردن فتنه و… حضور داشتند.

وی با بیان اینکه امنیت، استقلال و آزادی با حضور مردم میسر شده است، خاطرنشان کرد: به واسطه حضور مردم این عوامل مهم محقق شده و امروز ایران از نظر امنیت و استقلال در جهان بی نظیر است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان اظهار داشت: ملت ایران برای پیروزی انقلاب، در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم کردند و این بار در صحنه انتخابات با حضور پرشور دشمن را از رسیدن به توطئه های شوم، ناامید خواهند گذاشت.

سردار کشکولی با اشاره به مشکلات اقتصادی بیان کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی به دلیل تحریم هاست که ایستادگی ملت ایران دشمن را زمین گیر کرده و تنها یک رئیس جمهور مقتدر، توانمند، کارآمد می تواند برای رفع مشکلات اقتصادی گام بردارد.

وی با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات دشمن را عصبانی می کند، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران با پشتوانه مردمی دشمن را با شکست مواجه خواهد کرد و مشارکت پرشور در این انتخابات، نابودی و شکست دشمن را تسریع می کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: تک تک آرای مردم در انتخابات بسیار اثر گذار است و در این راستا تبلیغات دشمن اثری نخواهد داشت.

سردار کشکولی اظهار داشت: برای سرنوشت بهتر خودمان باید حضور بیشتری در انتخابات داشته باشیم و مقام معظم رهبری و مراجع تقلید حضور در انتخابات را واجب شرعی عنوان کرده اند.

وی با اشاره به انتخاب اصلح افزود: ضروری است مردم با آگاهی و تحقیق رئیس جمهوری را انتخاب کنند که ولایتمدار و از جنس مردم باشد، لازم است که تفکر فرد منتخب به تفکر رهبری نزدیک باشد تا بتواند علاوه بر حل مشکلات کشور در اقتدار و سربلندی نظام اثرگذار باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: رفع تحریم و حل مشکلات اقتصادی در گرو حضور در انتخابات، انتخاب اصلح و روی کار آمدن دولتی انقلابی و قوی است.

انتهای پیام/