ثمینی گفت: انتخابات موجب تقویت حاکمیت، پشتیبانی از امنیت و اقتدار نظام است.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان محمود ثمینی اظهار داشت: بنیان نظام انقلاب اسلامی ایران بر مبنای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی پایه گذاری شده است و تمامی تلاش های استکبار جهانی برای نفوذ در این مملکت از ابتدا تا کنون بی نتیجه مانده است.

وی افزود: در انتخابات برگزار شده طی این سالها، تلاش‌های دشمنان نظام برای دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات با پاسخ دندان شکن مردم روبرو شده است و مردم علیرغم تمامی مشکلات پایبند به نظام بوده و قدر امنیت پایدار کشور در منطقه را به خوبی می دانند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: تمام تبلیغات دشمنان بر بی اثر جلوه دادن رأی مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه متمرکز شده که به لطف خدا و با هوشیاری مردم این خدعه نیز بی اثر خواهد شد.

ثمینی با بیان اینکه انتخابات موجب تقویت حاکمیت، پشتیبانی از امنیت و اقتدار نظام است افزود: هر فرد در هر جایگاهی مکلف به حمایت از انتخابات است که در این راستا از ظرفیت فضای مجازی، رادیو و تلویزیون و تمامی ابزار موجود در جهت ترغیب مردم برای افزایش مشارکت در انتخابات استفاده شود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم لرستان در انتخابات گفت: لرستان از جمله استان هایی است که همواره حضور پررنگ در انتخابات داشته و در ادوار گذشته به طور متوسط مشارکت بالای ۶۷ درصدی در این استان به ثبت رسیده است، مشارکت بالا در انتخابات از هوشمندی و هوشیاری مردم این استان برای تعیین سرنوشت خود و تبعیت از ولایت فقیه حکایت دارد و باید با انسجام، هم‌افزایی و وحدت در زمینه دعوت مردم و ترغیب آنها برای حضور در پای صندوق های اخذ رأی تلاش کنیم.

رئیس ستاد انتخابات لرستان خاطرنشان کرد: قانونمندی، سلامت و بی طرفی سه اصل مهم در برگزاری انتخابات است و باید تمامی عوامل اجرایی در رعایت آن ها اهتمام کنند که بستر برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با راهبرد بی طرفانه و در کمال قانونمندی و سلامت فراهم آمده است و با تمهیدات اندیشیده شده هیچ مشکل امنیتی در زمینه برگزاری انتخابات خرداد ماه در لرستان وجود ندارد.

انتهای پیام/