حسینی گفت: یکی از راهکارهای حفاظت از نظام جمهوری اسلامی ایران، شرکت در صحنه های انقلاب مانند انتخابات است که حضور در انتخابات، حفظ این نظام الهی را به دنبال دارد.

به گزارش سفیرافلاک حجت الاسلام سید مرتضی حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور پرشور در انتخابات اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با تلاش امام(ره)، جانفشانی شهدا و حضور و پشتوانه مردم به پیروزی رسید که برای پیروزی انقلاب مجاهدت های فراوانی را انجام دادند.

وی با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم این نظام را حفظ نماییم، افزود: یکی از راهکارهای حفاظت از نظام جمهوری اسلامی ایران، شرکت در صحنه های انقلاب مانند انتخابات است که حضور در انتخابات، حفظ این نظام الهی را به دنبال دارد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید بر انتخاب اصلح، تصریح کرد: علاوه بر حضور پرشور و گسترده در انتخابات لازم است از بین نامزدهای انتخاباتی فردی اصلح و شایسته انتخاب شود که با مشکلات آشنا باشد و برای حل مشکلات راهکار و برنامه داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: فرد منتخب باید بتواند یک تیم جهادی و پرتلاش را در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات به مردم هماهنگ نماید تا مشکلات برطرف شود.

انتهای پیام/