وحیدی گفت: لرستان ۴ روز میزبان کاروان حاملان پرچم امام مهربانی ها است.

حجت الاسلام محمد حسین وحیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به همزمانی جشن های زیر سایه خورشید با انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: امسال برنامه های تدارک دیده شده آستان قدس برای این مناسبت دهه کرامت و جشن های زیر سایه خورشید، در کل کشور به روز بعد از انتخابات موکول شده است.

وی با بیان اینکه لرستان چهار روز میزبان کاروان حاملان پرچم امام مهربانی هاست، افزود: شنبه ۲۹ خرداد شهر خرم آباد با حضور پرچم عتبه مقدسه امام رضا علیه سلام در جلسه اتحادیه دانش آموزی لرستان متبرک می شود و پس از آن برنامه دیدار از تیپ ۲ ارتش در خرم آباد و سرکشی از خانواده شهید احمدی در روستای دوره برنامه بعدی کاروان است.

دبیر جشن های کاروان زیر سایه خورشید در لرستان با اشاره به دیگر برنامه های روز نخست جشن های زیر سایه خورشید، عنوان کرد: بعد از ظهر ۲۹ خرداد کاروان، مهمان شهرستان کوهدشت است و در نخستین برنامه پرچم حرم امام الرئوف، مهمان بزم تجلیل از فعالان جهادی شهرستان می باشد.

وی در مورد دیگر برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در کوهدشت تصریح کرد: حضور در گلزار شهدای روستای اولاد قبا و غباررویی مزارهای مطهر و تجلیل از شش خانواده شهید وعیادت از بیماران بیمارستان امام خمینی (ره) و تجلیل از کادر درمان، اخرین برنامه رضویون از شهرستان کوهدشت است.

دبیر جشن های زیر سایه خورشید تاکید کرد: روز یکشنبه ۳۰ خرداد کاروان مهمان مردم ازنا است و برنامه های متعددی همانند بازدید از بیمارستان امام علی دیدار با خانواده جانباز علی نظر توکلی و دیدار با خانواده شهیدان سالاروند، موسوی و بیات و همچنین برنامه تجلیل از فعالین فرهنگی و خانواده ایثارگران برنامه بعدی در شهرستان ازنا است.

وحیدی با اشاره به حضور پرچم مقدس حرم امام رضا علیه سلام در عصر یکشنبه در شهرستان دورود، گفت: سرکشی از زندان مرکزی شهرستان دورود و عیادت از بیماران بیمارستان هفت تیر، و دیدار و تجلیل از خانواده شهید از دیگر برنامه های این شهرستان است.

وی تصریح کرد: روز دوشنبه شهرستان بروجرد مقصد بعدی حاملان پرچم مقدس حضرت رضا علیه سلام است که بازدید از پادگان ۲۴ بعثت، بیمارستان های امام خمینی و شهید چمران و بازدید از خانه سالمندان برکتی و بیمارستان اعصاب و روان برکتی از دیگر برنامه های پیش از ظهر خدام در بروجرد است.

دبیر جشن های زیر سایه خورشید در مورد دیگر برنامه های کاروان اعزامی در بروجرد تاکید کرد: دیدار از خانواده شهیدان نور علی، جعفر پور و فاضل شیرازی از برنامه های عصر رضویون است و شب شعر رضوی حسن ختام برنامه های زیر سایه در روز سوم کاروان است.

وحیدی در مورد برنامه های روز آخر گفت: بازدید از کارخانه های پرمون و پتروشیمی خرم آباد و ملاقات با زندانیان زندان پارسیلون خرم آباد، حضور در جشن موئسسه آبشار عاطفه ها و بیمارستان شهید رحیمی خانواده شهید گندآبی و خجسته پور و خانواده شهید مهدی بیرانوند از دیگر برنامه های زیر سایه خورشید است و شب شعر رضوی اختتامیه برنامه جشن های زیر سایه خورشید در لرستان است.

انتهای پیام/