گودرزی گفت: حضور حداکثری در انتخابات، زمینه ساز ایران قوی و مقتدرتر است.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: انتخابات در کشور ما فرصتی برای تغییر اوضاع به نفع مردم است که این انتخابات نشان دهنده این است که آنچه مردم تصمیم می گیرند منشاء، مسیر و ریل اداره امور کشور خواهد بود.

وی افزود: مردم در هر شرایطی با وجود گلایه هایی که دارند اما شایسته است که در پای صندوق های رای حاضر شوند و سرنوشت کشور را خودشان رقم بزنند چرا که اگر ما تصمیمی برای آینده کشور نگیریم دشمنان طمع می کنند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران با حضور حداکثری در انتخابات، زمینه ساز ایران قوی می شوند، تصریح کرد: حضور پرشور در انتخابات زمینه را برای ایرانی قوی و سربلندتر فراهم می کند و قطعا امروز ملت ایران یک بار دیگر حماسه آفرینی می کنند.

گودرزی بیان کرد: کشور ما قادر است از این وضع موجود خود را برهاند و از مشکلات عبور نماید به طوری که کشور ما ظرفیت ها متعددی را در خود دارد و سرشار از ظرفیت و ذخایری است که اگر دولتی انقلابی و متکی به ظرفیت های داخل با آرای مردم روی کار آید و همچنین دارای باور حقیقی به مردم باشد خواهد توانست کشور را به سمت پیشرفت و عزت سوق دهد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از حضور مردم برای حضور در انتخابات خاطر نشان کرد: این حضور گسترده و پرشور آینده پر امیدی را برای ایران و فرزندان این کشور و همچنین سعادت کشور به دنبال دارد.