حجت‌الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه ملت ایران و نظام اسلامی، پیروز عرصه انتخابات هستند، گفت: با مشارکت حداکثری زمینه تغییر و تحول فراهم می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خرم‌آباد با اشاره به فرا رسیدن ۲۸ خرداد و روز انتخابات، اظهار داشت: امروز را همه ما منتظر آن بودیم تا با شرکت در انتخابات وظیفه خود را انجام دهیم؛ اصرار برخی بدخواهان بر عدم مشارکت حداکثری برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام است تا از این راه به مردم و کشور آسیب بزنند.

وی افزود: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستاها، نارضایتی مردم از مسئولان مشهود است، باید دقت کنیم که این زمینه فاصله بین مردم و نظام نشود که دشمن فاصله را پر کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: در ایام تبلیغات انتخابات امسال، جوانان صحنه‌های باشکوهی از دعوت مردم به مشارکت را به نمایش گذاشتند طیف وسیعی از دلسوزان، فرهیختگان، روحانیت، جوانان انقلابی، متعهدین و سازمان‌های مردمی، مردم را به مشارکت حداکثری دعوت کردند.

وی تصریح کرد: بدخواهان مردم و اسلام می‌خواهند با بهره‌گیری از کاستی‌ها، مردم مشارکتی در تبلیغات نداشته باشند اما دیدیم جوانان صحنه‌های زیبایی از تبلیغات را به نمایش گذاشتند‌.

شاهرخی گفت: در ساعت‌های باقی‌مانده مردم پای صندوق‌ها حاضر شوند و رأی خود را در صندوق‌ها بیندازند، تبلیغات صورت گرفت تا ملت ما با حضورشان امروز افتخاری دیگری بیافریند امروز کشور ‌و استان ما نیازمند تغییر و تحول است و این مهم با انتخاب بهترین‌ها حاصل می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان کرد: بخش مهمی از نارضایتی مردم در سو مدیریت‌های اقتصادی توسط صاحب‌منصبان بوده و هست، رکود، تورم، نرخ بالای بیکاری و شکاف تبلیغاتی، جامعه و جوانان ما را رنج می‌دهند بخشی از مردم مشکلات معیشتی دارند راه فائق آمدن بر این مشکلات، مشارکت حداکثری در انتخابات است.

وی یادآور شد: با انتخاب فردی که کارآمدترین و متعهدترین باشد عدالت، رفاه و امنیت به تمام اقشار و طبقات مختلف جامعه می‌رسد افراد دارای مشکل معیشتی با مشارکت حداکثری زمینه تغییر و تحول را فراهم نمایند. جوانان جشن تکلیف سیاسی خود را با شور و شوق انجام دهند، حضور در پای صندوق رأی به جناح خاصی ربط ندارد، فراتر از جناح‌ها و متعلق به مردم است.

شاهرخی گفت: صرف‌نظر از اینکه چه کسی انتخاب شود، پیروز انتخابات مردم هستند، باید با مرور زمان و تاریخ گذشتگان به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که رئیس‌جمهور منتخب و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاها بعد از دوران خدمتگزاری‌شان مردم از خدمات آن اعلام رضایتمندی کنند.

امام‌جمعه خرم‌آباد تأکید کرد: عده‌ای دنبال دوقطبی سازی و چندقطبی سازی هستند به دنبال ساختن قطب پیروز و مغلوب هستند و بعد از انتخابات به دنبال ایجاد چنددستگی و ایجاد تفرقه هستند؛ وحدت ملی، سرمایه اجتماعی تضمین‌کننده امنیت کشور است.

وی ضمن انتقاد از اختلال درروند رأی‌گیری، گفت: ما در جمع مردم شاهد صف‌های طولانی از حضور پرشور مردم بودیم اما اختلال به وجود آمده جای تأسف دارد و مسئولین باید به‌واسطه این اختلال از مردم عذرخواهی کنند، بنده از محضر شما مردم عذرخواهی می‌کنم که برخی ناهماهنگی‌ها اسباب آزار و اذیت شما شد اما اتفاقات این‌چنینی نباید ما را از صندوق‌ها دور کند.

انتهای پیام./