خادمی گفت: نامزدهای انتخابات شورای شهر امروز حق تبلیغات ندارند و فقط می توانند رای دهند و منتظر نتیجه بمانند.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی یک هفته گذشته فرصت برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شوراها فراهم شده بود اما امروز فقط کاندیداهای شورا حق رای دادن دارند و نباید به هیچ عنوان تبلیغ نمایند.

وی با اشاره به نتیجه انتخابات افزود: به همه نامزدها توصیه می شود پس از اعلام نتایج انتخابات شوراها، چنانچه اعتراضی دارند باید این اعتراض در چارچوب قانونی اعلام نمایند که از طریق فرمانداری و شورای نظارت می توانند پیگیری کنند.

استاندار لرستان تصریح کرد: رعایت قانون از سوی نامزدهای انتخاباتی بسیار الزامی است و در صورتی که حتی نامزد انتخاباتی انتخاب شود اگر قانون را رعایت نکند از طریق هیئت حل اختلاف می توان عضویت وی را در شورا کنسل کرد.

خادمی با اشاره به حضور مردم در انتخابات بیان کرد: تا ظهر امروز شعب اخذ رای میزبان رای دهندگان بود که طی بازدید و گزارشات اعلام شده استقبال مردم بسیار خوب بوده و در حال حاضر همه شعب اخذ رای در سراسر استان مشغول رای گیری هستند.

وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی بیان کرد: در همه شعب رابطین بهداشتی حضور دارند اما مردم نیز دستورالعمل های بهداشتی از جمله ماسک، فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

انتهای پیام/