ایرانی گفت: هر رای که داده می‌شود تیری به چشم و زبان معاندان و یاوه‌گویان است و صف‌های طولانی برای حضور پرشور در پای صندوق‌های اخذ رای در لرستان نشان از این دارد که مردم این دیار همیشه در صحنه حضور دارند.

به گزارش سفیرافلاک، فاطمه ایرانی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رسانه باعث پویایی و شکوفایی دموکراسی در جامعه می‌شود، اظهار داشت: انتخابات در شهرستان‌های خرم‌آباد، پلدختر، کوهدشت و بروجرد به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و امید می‌رود این فعالیت‌ها برای استان افتخار آفرین باشد.

وی افزود: جایگاه رسانه تا حدی است که بخش جدایی‌ ناپذیر زندگی مردم بوده و رسانه می‌تواند سبب تقویت رفتارهای سیاسی موثر و سالم در جامعه شود.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان با تاکید بر اینکه رسالت این کمیته نیز آگاهی‌بخشی، اطلاع رسانی و ارائه اخبار درست، به موقع و دقیق است، گفت: هدف مشترک اصحاب رسانه و کمیته اطلاع رسانی جلب مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات است.

ایرانی بیان کرد: خبرنگاران به عنوان عضو مهم و موثری در ستاد انتخابات، تلاش زیادی در شفاف‌سازی، اطلاع رسانی و رعایت مر قانون دارند تا بتوانند مردم را برای رفتن در پای صندوق‌های اخذ رای ترغیب کنند و نقش روابط عمومی و رسانه برای نشان دادن اهمیت جایگاه انتخابات حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: هر رای که داده می‌شود تیری به چشم و زبان معاندان و یاوه‌گویان است و صف‌های طولانی برای حضور پرشور در پای صندوق‌های اخذ رای در لرستان نشان از این دارد که مردم این دیار همیشه در صحنه حضور دارند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان با اشاره به اینکه شب گذشته به تمام فرمانداران ابلاغ شده که تمهیدات لازم را برای گندزدایی و ضدعفونی شعب اخذ رای در نظر بگیرند تا امروز مردم با امنیت خاطر پای صندوق‌های اخذ بیایند، گفت: به مردم توصیه می‌شود در اولین فرصت به شعبه های اخذ رای بیایند و رای خود را به صندوق انداخته و پس از رای دادن از تجمع در شعب پرهیز کنند.

انتهای پیام/