حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه شهدای هفتم تیر، سند مظلومیت جمهوری اسلامی ایران است، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران بعد ۴۰ سال امروز به اقتداری رسیده و چشم امید مسلمانان در کشوهای مسلمان به نظام اسلامی است.

به گزارش سفیرافلاک،حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد، اظهار داشت: انتخابات در هفته گذشته برگزار شد و نتیجه ای که مردم به دنبال آن بودند رقم خورد، مردم استان ما از هفته ها قبل خود را برای یک حماسه آماده کرده بودند و این حماسه را آفریدند، مردمی متدین که علیرغم مشکلات اقتصادی با حضور پرشور دشمنان را ناامید کردند.

وی افزود: در سند تحول بنیادین دو هدف اجرای عدالت و رضایت مندی مردم تعریف شده که اجرای عدالت باید با اقتدار ادامه یابد و رضایتمندی هم در سند وجود دارد که تاکید شده و وظیفه همه سازمانهاست که روابط عمومی ادارات مراجعین به صورت علمی فرم هایی را بگیرند که آیا از نوع برخورد رضابت دارند یا خیر و این را باید نظر سنجی کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره راه اندازی واحدهای تولیدی تصریح کرد: با جدیت دستگاه قضایی و اجرایی پیگیری می شود که واحدهای تعطیل راه اندازی شود.

وی پیشگیری از اعتیاد مواد مخدر را الزامی دانست و گفت: پنجم تیرماه روز مبارزه با مواد مخدر است که در استان نیازمند جدیت بیشتری در برگزاری شورای مبارزه با مواد مخدر بوده البته ایجاد اشتغال، فراهم کردن مسکن و ازدواج، ایجاد مراکز مشاوره همگی می تواند در پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر تاثیر داشته باشد.

حجت الاسلام شاهرخی بیان کرد: ششم تیر روز ترور رهبری است که در این مسیر انقلاب شهدای بزرگی را در ترور از دست دادیم و افراد بزرگی را از ملت ما گرفتند ولی خداوند هر چه در وجود آن شهدا بود در وجود رهبری قرار داد و این ذخیره الهی را برای ما حفظ کرد.

وی با اشاره به هفته قوه قضاییه اظهار داشت: هفتم تیر روز شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران این شهید بود که در فاجعه هفتم تیر به شهادت رسیدند گرچه این حادثه بزرگی بود ولی باز هم الطافی را نازل کرد و سبب شد منافقین چهره زشتشان در سطح جهان آشکار و نمایان شود و شهدای هفتم تیر سند مظلومیت جمهوری اسلامی بودند و امروز این منافقین در دامن کشورهایی که ادعای حقوق بشر را دارند قرار گرفته و مورد حمایت آنها هستند.

امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: این حادثه ای که رخ داد سبب شد خدمتگزارانی را از ما بگیرد ولی کشور ما به اقتدار رسید و وقتی صبر از سوی ملت باشد برکاتی را به دنبال دارد.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران بعد ۴۰ سال امروز به اقتداری رسیده و چشم امید مسلمانان در کشوهای مسلمان به نظام اسلامی است که این مهم در سایه صبر و شکیبایی حاصل شده است.

وی بیان کرد: شهید سید فخرالدین رحیمی و شهید صادقی که نمایندگان پلدختر و نماینده دورود و ازنا بودند هر کدام از شخصیت های ممتاز استان ما بودند که در ابن حادثه به شهادت رسیدند، این شهدا از روحانیون برجسته استان و اهل جهاد و مبارزه بودند.

انتهای پیام/