مومنی گفت: 44 کانون فرهنگی و دارالقرآن در لرستان تابستان امسال میزبان اوقات فراغت دانش آموزان است.

حجت اله مومنی در گفت و گو با سفیر افلاک اظهار داشت: برای پُر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان برنامه ریزی های لازم انجام شده که در این راستا ۳۰ کانون فرهنگی تربیتی و ۱۴ دارالقرآن در سراسر استان کلاس هایی را برای تابستان در نظر گرفته اند.

وی افزود: علاوه بر این مراکز، اماکن ورزشی و یک مرکز فنی حرفه ای برای دانش آموزان دختر و یک مرکز برای دانش آموزان پسر در شهرستانها در نظر گرفته شده تا بتوانند آموزش های مهارتی را ارائه دهند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش لرستان با اشاره به برنامه طرح هجرت تصریح کرد: طرح هجرت با اولویت تعمیر و ترمیم مدارس حاشیه شهر در دستور کار قرار دارد که در تابستان با حضور دانش آموزان اجرا خواهد شد.

مومنی عنوان کرد: فعالیت های اوقات فراغت دانش آموزان از روز شنبه پنجم تیرماه در استان آغاز می شود که با توجه به شرایط کرونا، اولویت اجرای این برنامه ها در فضای مجازی است که این کلاسها بیشتر در بستر شبکه شاد برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: علاوه بر برگزاری کلاس های آموزشی، هنری، فرهنگی، قرآنی در ایام تابستان، بارگذاری محتواهای آموزشی در فضای مجازی ادامه دارد تا دانش آموزانی که تمایل دارند از این فضا استفاده نمایند.

انتهای پیام/